شهر بازی کیدزانیا پوکت دنیایی سرگرم کننده برای کودکان

«کیدزانیا بانکوک» (KidZania Bangkok) یک مجموعه تفریحی و شهری کوچک برای کودکان است که در آن ساختمان ها، جاده ها، سیستم حمل و نقل، حرفه و کسب و کار و خیابان کوچکی برای خرید وجود دارد و هر کودک بر اساس علاقه خود به سمت یکی از آن ها جذب می شود. شهر بازی کیدزانیا دنیایی سرگرم کننده برای کودکان است. کودکان شما پس از ورود به کید زانیا و بیرون آمدن از آن حس بسیار خوبی خواهند داشت.

 

شهربازی کیدزانیا در بانکوک تایلند از دیدنی های تایلند

 

فعالیت و بازی در کیدزانیا از منطقه ای که غرفه بلیط در آنجا وجود دارد آغاز می شود. به هر کودک یک نقشه داده می شود. علاوه بر این، به هر کودک یک دستبند ایمنی نیز داده می شود که مجهز به آلارم یا زنگ هشدار است و زمانی که کودک مجموعه تفریحی کید زانیا را بدون پدر و مادر خود ترک کند به صدا در می آید.

آنچه که شهر بازی کیدزانیا را از دیگر شهر بازی ها و مجتمع های تفریحی متمایز می کند، یادگیری تعامل بچه ها با یکدیگر و آشکار شدن خلاقیت آن ها است.

 

شهربازی کیدزانیا از جاذبه های گردشگری تایلند و بانکوک

 

هزینه بلیط کید زانیا در بانکوک

هزینه بلیط کید زانیا برای کودکان 850 بات و برای بزرگسالان 490 است. (4 تا 14 سال جزء گروه سنی کودکان و سن 15 سال و بالاتر از آن جزء گروه سنی بزرگسال محسوب می شوند).

ساعات سرویس دهی شهر بازی کیدزانیا بانکوک

طیّ هفته: 10:00 تا 17:00 (آخرین زمان ورود: 16:30).

در تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) و تعطیلات عمومی: 10:00 تا 15:00 و همچنین 16:00 تا 21:00 (آخرین تایم ورودی: 19:00).

آدرس و موقعیت شهر بازی کید زانیا

Address: 5F, Siam Paragon Shopping Center I Rd, 991 Rama I Rd, Pathum Wan, Bangkok 10330

دسترسی به شهر بازی کید زانیا بانکوک

از طریق BTS خود را به ایستگاه سیام برسانید و در این ایستگاه پیاده شوید، از آنجا حدود 3 4 دقیقه به سمت مرکز خرید سیام پاراگون پیاده روی کنید؛ شهر بازی کید زانیا در طبقه 5 این مرکز خرید واقع شده است.

 

دسترسی از روی نقشه:

 

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید