باغ رز بانکوک، جایی برای دریافت انرژی های مثبت

باغ رز بانکوک، جایی برای دریافت انرژی های مثبت

از «باغ رز بانکوک» (Rose Garden) می توان به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی بانکوک یاد کرد. باغ گل رز بانکوک محلّ بسیار مناسبی برای استراحت، رهایی از استرس و دریافت انرژی های مثبت از طبیعت و این گل های زیبا و خوش عطر و بو است. در باغ رز بانکوک، انواع گل های رز پرورش داده می شود؛ پرورش گل ها به صورت ارگانیک است. این باغ زیبا می تواند به عنوان یکی از مقاصد گردشگری بانکوک، هدف بسیاری از آژانس های مسافرتی تایلند و همچنین تور بانکوک باشد.

در باغ گل رز بانکوک، علاوه بر گل رز، گل های دیگری از جمله سوسن نیز دیده می شود اما هدف اصلی این باغ پرورش گل های رز است. درختان موجود در باغ، چمن کاری ها و طراحی های زیبایی که بر روی گیاهان اعمال شده است، در جذاب تر کردن این باغ نقش بسزایی داشته است. دریاچه موجود در باغ نیز بر طراوت این مجموعه طبیعی افزوده است.

 

باغ رز بانکوک از جاذبه های دیدنی تور تایلند

 

کلبه های چوبی در این باغ ساخته شده است که در آن ها سوغات تایلند مثل آثار هنری تایلند، جواهرات و مجسمه های تایلندی به فروش می رسد. این کلبه های چوبی نیز در زیباتر کردن نمای باغ مؤثر هستند. در باغ رز، هر روز یک نمایش جذاب فرهنگی تایلند برگزار می شود؛ شمشیر بازی، نمایش فیل ها، نمایش های سنتی تایلند و حتی بوکس تایلندی نمونه هایی از این نمایش ها هستند. اگر به دنبال جایی برای استراحت باشید، هتل و همچنین اقامتگاه هایی که در این باغ وجود دارد، گزینه های مناسبی جهت استراحت و دوری از هیاهوی شهر هستند.

 

باغ گل رز بانکوک از دیدنی های تایلند

 

آدرس و ساعت سرویس دهی باغ رز بانکوک

آدرس باغ رز بانکوک

Address: 21 Moo 2, Yai Cha, Sam Phran, Nakhon Pathom, Tambon Yai Cha, Amphoe Sam Phran, Chang Wat Nakhon Pathom 73110, Thailand

ساعت سرویس دهی: 8:00 تا 18:00 (6 عصر).

شماره تلفن: 2343664425+

هزینه رودی باغ رز بانکوک

قیمت بلیط باغ رز بانکوک برای کودکان 5 بات و برای بزرگسالان 10 بات است. در صورتی که تمایل به دیدن نمایش های فرهنگی نیز داشته باشید، می بایست 300 بات نیز به صورت مازاد پرداخت نمایید.

 

دسترسی از روی نقشه:

 

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید