در چشم انداز پاتایا سیتی ساین تمام شهر پاتایا را ببینید

در چشم انداز پاتایا سیتی ساین تمام شهر پاتایا را ببینید

«چشم انداز پاتایا سیتی ساین» (Pattaya City Sign Viewpoint) یک تپه کوچک و یکی از چشم اندازهای زیبا برای دیدن تمام شهر پاتایا است. پاتایا سیتی ساین که در مرز جنوبی پاتایا و جامتین واقع شده است چشم اندازی زیبا دارد، در یک طرف، شهر و در طرف دیگر دریای خلیج پاتایا را می بینید. عکس های خلیج پاتایا، یکی از رایج ترین تصاویر پاتایا است. علاوه بر این ها، هتل و جاده ساحلی jomptein را می توان از این منطقه دید. چشم انداز این منطقه به ویژه در شب زیباتر خواهد بود. معبد Wat Kho Phra Bat مقدس نیز بر روی تپه قرار دارد و یکی از جاذبه های اصلی پاتایا است. تپه ای که چشم انداز پاتایا سیتی ساین در آن قرار دارد، Pratumnak نام دارد. اگر اهل عکاسی هستید، رفتن به سیتی ساین فرصتی مناسب برای خلق عکس های زیبا و منحصر به فرد است. 

 

چشم انداز سیتی ساین پاتایا

 

چگونه به چشم انداز پاتایا سیتی ساین برویم؟

برای رفتن به چشم انداز پاتایا سیتی ساین، از مرکز پاتایا به سمت جنوب رانندگی کنید، از Bali Hai Pier عبور کنید و آن را پشت سر بگذارید، سپس به یک پل در کنار یا جنب پیست مسابقه Easy Karts خواهید رسید، از آنجا به سمت راست و به طرف تپه حرکت کنید. چشم انداز سان سیتی پاتایا در سمت راست شما در بالای تپه پراتومونک (Pratumnak) است.

در چشم انداز پاتایا سیتی ساین تمام شهر پاتایا زیر پای شماست؛ گردشگران، تورهای گردشگری پاتایا و علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 7:30 تا 21 (9 شب) از سان سیتی پاتایا دیدن کنند. ورود به این منطقه گردشگری رایگان است.

 

Address: Pattaya City, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thailand

 

دسترسی از روی نقشه:

 

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید