لانفو ناکلوی مارکت بازار غذاهای دریایی تازه در پاتایا تایلند

لانفو ناکلوی مارکت بازار غذاهای دریایی تازه در پاتایا تایلند

«لانفو ناکلوی مارکت» (Lanpho Nakluea Market) بازار مواد غذایی دریایی در شهر پاتایا تایلند است. که تمام موجودات قابل تصور و غیر قابل تصور دریایی در آنجا به فروش می رسد. در این بازار انواع ماهی های تازه، صدف، حلزون، میگو و دیگر موجودات دریایی که مردم محلی با آن ها غذا تهیه می کنند به چشم می خورد. یکی از ویژگی های خوب این بازار غذایی آن است که بر روی تمامی اجناسی که به فروش می رسد، بر چسب قیمت زده شده است.

لانفو ناکلوی مارکت پاتایا و علاقه مندان به غذاهای دریایی

لانفو ناکلوي مارکت مکانی برای دوستداران غذاهای دریایی است و یکی از بهترین مراکز خرید پاتایا و بازارهای محلی است. در اینجا قیمت ها قابل تصور نیست و کمتر از رستوران ها است و با توجه به اینکه مواد غذایي لازم جهت پخت و پز و تهیه غذا فراهم است، در نزدیکی بازار آشپزخانه ای است که می توانید غذای مورد نظر خود را خریداری کنید. غذاهایي که در این آشپزخانه تهیه می شوند، به چهار روشِ cooking-Cook ،FRY و کبابی یا بخار پز ارائه می شود. قیمت غذاها با توجه به منو متنوع و متغیّر است. پس از انتخاب غذای دریایی مورد علاقه تان، نوشیدنی های خنک را می توانید از مغازه های مجاور تهیه کنید.

بازار مواد غذایی لانفو ناکلوی مارکت

موقعیت و آدرس

بازار مواد غذایی پاتایا کجاست؟ این بازار در روستای کوچکی به نام Naklua بر پا می‌شود. این روستا بسیار جالب است زیرا ساختمان های تایلندی و چینی جالبی در آنجا وجود دارد.

Address: Pattaya-Naklua, Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20150, Thailand.

نکته: اگر قصد بازدید و خرید از لانفو ناکلوي مارکت تایلند را دارید، کفش های نو نپوشید! اینجا بسیار مرطوب است و بخصوص پس از بارندگی کفش هایتان کثیف خواهد شد. بازار مشابهی به نام بازار بنزان در شهر پوکت وجود دارد که اگر به بازارهاي مواد غذایی علاقه مند هستید، می توانید در سفر به پوکت به آنجا مراجعه نمایید.

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید