کامبت گروپ تایلند جایی برای آموزش دفاع شخصی

کامبت گروپ تایلند جایی برای آموزش دفاع شخصی

«کامبت گروپ تایلند» (Kombat Group Thailand) یکی از اماکن ورزشی تایلند در پاتایا و محل مطلوبی برای یادگیری ورزش هایی مانند موی تایی، بوکس غربی، ورزش های رزمی، آموزش های دفاع شخصی، آمادگی جسمانی، یوگا، Cross Training ،Krav Maga BJJ ,MMA و همچنین کلاس های کاهش وزن و تناسب اندام می باشد. اگر ورزشکار هستید و به ورزش های تایلندی به ویژه ورزش های رزمی تایلندی علاقه مند هستید در سفر به پاتایا از مجموعه کامبت گروپ دیدن کنید. البته بجز این مجموعه در دیگر شهرهای تایلند نیز می توان باشگاه های ورزشی رزمی دیگری هم پیدا کرد؛ یونیت 27 توتال کاندیشنینگ یک باشگاه بدن سازی و سیتسونگ پینونگ باشگاهی برای مهارت های ورزش ملی تایلند که هر دو در شهر پوکت به علاقه مندان خدمات خود را ارائه می کنند ورزشکاران نوپای زیادی را آموزش می دهند.

آموزش موی یایی و Krav Maga برای دفاع شخصی

موی یایی و Krav Maga از نخستین رشته های مبارزه دفاع شخصی هستند. Krav Maga اهداف حیاتی برای خنثی کردن حریف و بدون قوانین ثابت، با تأکید بر حمله و نجات زندگی خود است، در حالی که موی تای با تکیه بر قوانین اجرا می شود؛ علاوه بر این ها، Krav Maga برای رویارویی با مهاجم مسلحی که به موی تای تسلط دارند، مورد توجه قرار دارد. در آموزش دفاع شخصی، هر دو روش مذکور دارای نکات مثبت زیادی هستند و به همین دلیل برخی از موارد یادگیری در هر دو روش مشترک است.

تور تایلند ، تور پاتایا

خدمات غیر ورزشی

علاوه بر خدمات ورزشی مذکور، کامبت گروپ امکاناتی جهت اقامت و سه وعده غذا در روز نیز دارد. 6 نوع اتاق مختلف در این مجموعه وجود دارد که شما می توانید بر حسب نیازتان هر نوع را که تمایل داشتید انتخاب کنید. اتاق ها به وای فای رایگان مجهز هستند. انواع اتاق ها به صورت زیر است:

  • اتاق های لوکس تک نفره
  • اتاق های لوکس دو نفره
  • اتاق های استاندارد تک نفره
  • اتاق های استاندارد دو نفره
  • اتاق های رزمی تک نفره
  • اتاق های رزمی دو نفره

آپارتمانی در نزدیکی ساحل (فاصله از ساحل: 500 متر) وجود دارد که مجهز به حمام مجزا، استخر، اتاق های تک نفره و دو نفره است.

سوئیت های باشگاه کومبات

برنامه های کاهش وزن

برنامه های بسیار مؤثّر کاهش وزن کامبت گروپ تایلند شامل تمرینات ورزشی مبارزه، تمرین های کاربردی و یک برنامه تغذیه ای فردی است که اجرا و به کارگیری همه آن ها، نتایج قابل ملاحظه ای ارائه خواهد دارد.

روزهای کاری و آدرس کامبت گروپ پاتایا

این مجموعه که در حومه شهر پاتایا، در ساحل شرقی خلیج تایلند و در کنار دریاچه قرار دارد، در تمام روزهای هفته بجز روزهای یکشنبه فعال است.

Address: 49/1 หมู่ที่ 4 Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20150, Thailand.

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید