کامبت گروپ تایلند جایی برای آموزش دفاع شخصی

کامبت گروپ تایلند جایی برای آموزش دفاع شخصی

«کامبت گروپ تایلند» (Kombat Group Thailand) یکی از اماکن ورزشی تایلند در پاتایا و محل مطلوبی جهت موی تایی، بوکس غربی، ورزش های رزمی، آموزش های دفاع شخصی، آمادگی جسمانی، یوگا، Cross Training، Krav Maga، BJJ, MMA و همچنین کلاس های کاهش وزن و تناسب اندام می باشد.

آموزش موی یایی و Krav Maga در کامبت گروپ تایلند

موی یایی و Krav Maga از نخستین رشته های مبارزه دفاع شخصی هستند. Krav Maga  اهداف حیاتی برای خنثی کردن حریف و بدون قوانین ثابت، با تاکید بر حمله و نجات زندگی خود است، در حالی که موی تای با تکیه بر قوانین اجرا می شود؛ علاوه بر این ها، Krav Maga برای رو در رویی  با مهاجم مسلحی که به موی تای تسلط دارند، مورد توجه قرار دارد. در آموزش دفاع شخصی، هر دو روش مذکور دارای نکات مثبت زیادی هستند و به همین دلیل برخی از موارد یادگیری در هر دو روش مشترک است.

 

تور تایلند ، تور پاتایا

 

برنامه های کاهش وزن کامبت گروپ تایلند

برنامه های بسیار مؤثّر کاهش وزن کامبت گروپ تایلند شامل تمرینات ورزشی مبارزه، تمرین های کاربردی و یک برنامه تغذیه ای فردی است که اجرا و به کارگیری همه آن ها، نتایج قابل ملاحظه ای ارائه خواهد دارد.

خدمات غیر ورزشی کامبت گروپ پوکت

علاوه بر خدمات ورزشی موارد مذکور، کامبت گروپ امکاناتی جهت اقامت و سه وعده غذا در روز نیز دارد. 6 نوع اتاق مختلف در این مجموعه وجود دارد که شما می توانید بر حسب نیازتان هر نوع را که تمایل داشتید انتخاب کنید. اتاق ها به وای فای رایگان مجهز هستند. انواع اتاق ها به صورت زیر است:

  • اتاق های لوکس تک نفره
  • اتاق های لوکس دو نفره
  • اتاق های استاندارد تک نفره
  • اتاق های استاندارد دو نفره
  • اتاق های رزمی تک نفره
  • اتاق های رزمی دو نفره

آپارتمانی در نزدیکی ساحل (فاصله از ساحل: 500 متر) وجود دارد که مجهز به حمام مجزا، استخر، اتاق های تک نفره و دو نفره است.

 

سوئیت های باشگاه کومبات

 

روزهای کاری کامبت گروپ

این مجموعه در تمام روزهای هفته بجز روزهای یکشنبه فعالیت دارد.

موقعیت کامبت گروپ تایلند

این مجموعه در حومه شهر پاتایا، در ساحل شرقی خلیج تایلند و در کنار دریاچه قرار دارد.

 

Address: 49/1 หมู่ที่ 4 Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20150, Thailand

 

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 4.50از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید