سنترال فستیوال پاتایا بیچ بزرگ ترین مرکز خرید رو به ساحل آسیا

«سنترال فستیوال پاتایا بیچ» (Central Festival Pattaya Beach) بزرگ ترین مرکز خرید رو به ساحل در آسیا است. این مرکز خرید که در پاتایا قرار دارد با داشتن امکانات و خدمات کامل، سالانه گردشگران و تورهای گردشگری زیادی را به خود جذب می کند. در مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال پاتایا بیچ همه چیز از خرید تا صرف غذا تا تفریح و سرگرمی و ریلکسیشن وجود دارد.

بخش مرکزی بازار ساحلی سنترال فستیوال پاتایا بیچ

در بخش مرکزی بازار سنترال فستیوال پاتایا بیچ، سالن های بزرگ غذا خوری، B2S، Power Buy، سوپر اسپورت و بیش از 200 فروشگاه شیک با برندهای معروف مانند: CK Nine West, Kenneth Cole, Zara, Mango, Jim Thompson و Naraya به چشم می خورد.

 

فستیوال پاتایا در تایلند، یکی از جاذبه های گردشگری در تور تایلند

 

رستوران های سنترال فستیوال پاتایا بیچ

در رستوران های سنترال فستیوال پاتایا بیچ تایلند دست شما برای انتخاب یک رستوران محلی یا سنتی باز است. issan food در کافه چیلی، غذاهای ایتالیایی در رستوران Pan Pan و غذاهای روسی در رستوران Sawa بسیار محبوب هستند.

مجموعه سینمایی و تفریحی SFX

علاوه بر سینمایی که در سنترال فستیوال بیچ پاتایا وجود دارد، در این مجموعه تفریحی، در اغلب موارد مسابقه بولینگ و karaoke برگزار می شود. آنچه که سینمای این مجموعه تفریحی را از سینماهای دیگر متمایز می کند این است که صفحه نمایش آن در فضای باز و مشرف به خلیج پاتایا است.

فیت نس و اِسپا

یکی دیگر از برنامه ها و خدمات سنترال فستیوال پاتایا بیچ، فیت نس و اسپا است. فیت نس و اسپا با خدمات کامل جهت به کمال رساندن و ایجاد حدّ اعلای آرامش در مراجعه کنندگان، به بهترین نحو ارائه می شود.

ساعت کار سنترال فستیوال پاتایا بیچ پاتایا

ساعت کار سنترال فستیوال پاتایا بیچ، هر روز از 11:00 صبح تا 23:00 (11:00 شب) می باشد.

مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از این مجموعه 3 ساعت است.

 

Address: หมู่ที่ 9 333/102 Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20260, Thailand

 

دسترسی از روی نقشه:

 

امتیاز 3.70از 5 (10 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید