پارک آبی پاتایا پارک مجموعه ای با تفریحات آبی و شهربازی

پارک آبی پاتایا پارک مجموعه ای با تفریحات آبی و شهربازی

 «پارک آبی پاتایا پارک» با برج نمادین خود که یک سرسره به ارتفاع 240 متر است و به عنوان یک برج پرش نیز کاربرد دارد، مجموعه ای شناخته شده و معروف است. اگر بخواهید یک عصر دلپذیر را در یک ساحل با فعالیت های ساحلی بگذرانید و در عین حال وسایل تفریحی آبی و غیر آبی دم دستتان باشد، این مجموعه که نزدیک ساحل Dongtan راه اندازی شده محل ایده آلی به ویژه برای جوانان است؛ اگرچه در این مجموعه تفریحی در مقایسه با دیگر پارک های آبی پاتایا مثل کارتون نتورک آمازون یا رامایانا، تنوع وسایل تفریحی کمتر است.

پاتایا پارک

تفریحات پارک آبی پاتایا پارک

این مجموعه به دو قسمت کاملاً مجزا تقسیم شده است: 1- بخش تفریحات آبی و 2- شهربازی؛ به همین دلیل پوشش دهنده تمام سلیقه ها است و مورد استقبال خانواده ها نیز قرار دارد. بیشتر بخش های این مجموعه تفریحی شامل تفریحات آبی است. چند استخر وجود دارد که از هم مجزا هستند: یک استخر برای کودکان که با فواره مشخص و شناخته می شود و استخر دیگر که دارای اسلایدهای آبی مختلف برای نوجوانان و سنین بالاتر است. اگر دوست دارید می توانید بر روی صندلی های ساحلی استراحت کنید، کمی آفتاب بگیرید و از فضای اطراف لذت ببرید و یا با چرخش و غلت خوردن در امواج استخر گرداب، کمی هیجان و شادی را برای خود بخرید!

پارک آبی پاتایا پارک

پارک آبی پاتایا پارک

علاوه بر استخر و دیگر تفریحات آبی، شهر بازی برای بچه ها، منو ریل، viking swing، roller coaster و برج پرش (Tower Shot) از دیگر بخش های مهم این مرکز محسوب می شود. اگر تمایلی به خیس شدن در آب و تفریحات آبی ندارید، به بخش دیگر پارک بروید، Viking، منو ریل و چرخ و فلک موزیکال مطمئناً مورد توجه قرار خواهد گرفت، به ویژه برای نوجوانان؛ جوانان نیز می توانند با رفتن به بالاترین و مرتفع ترین بخش Tower Shot و پرش از پلاتفرم دیدگاه برج، توانایی ها و شجاعت خود را به چالش بکشند. حتی اگر از پرش از ارتفاع زیاد می ترسید، سکوی Tower Shot محل خوبی است تا از آنجا تمام پارک را نظاره کنید.

شهربازی پاتایا پارک

شهربازی پاتایا پارک در شهر پاتایا تایلند

اطلاعات لازم پارک آبی پاتایا پارک

  • سه رستوران در این مرکز تفریحی وجود دارد.
  • در اینجا نمای پانورامیک زیبایی از شهر پاتایا خواهید داشت.
  • برای افراد معلول صندلی چرخ دار موجود نیست.
  • مراجعه کنندگان می بایست دارای آمادگی جسمانی لازم جهت استفاده از بخش ها و آیتم های موجود در پارک باشند.
  • در صورت لغو بلیط رزرو شده، مشمول جریمه خواهید شد.

پارک آبی پاتایا پارک

ساعت کار و قیمت پارک آبی پاتایا پارک

 ساعت کار این مجموعه 10:00 صبح می باشد و تا 7:30 عصر باز است. میانگین مدت زمانی که در اینجا سپری خواهید کرد حدود 3 ساعت پیش بینی شده است. قیمت بلیط پارک آبي پاتایا متغیر است؛ برای برج پرش 200 بات (6.5 دلار) و برای بخش تفریحات آبی 100 بات (3 دلار) باید بپردازید. همچنین می توانید بسته به سلایق و علایق خود چهار فعالیت تفریحی را انتخاب کنید و با پرداخت 300 بات از همه آن ها استفاده کنید.

آدرس و نحوه دسترسی

این مجموعه را در انتهای Thappraya Soi 12، به سمت جاده Thappraya و در شمال جامتین بیچ پیدا کنید. این پارک تمام ویژگی های یک پارک ساحلی را دارد و همچنین مجموعه ای از هتل ها در اطراف آن وجود دارد.

Address: Thappraya Road | North of Jomtien Beach, Pattaya 20150, Thailand.

Phone: +66 38 251 201

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید