میموسا متفاوت ترین مرکز خرید دنیا در پاتایا

میموسا متفاوت ترین مرکز خرید دنیا در پاتایا

هنگامی که در جنوب شهر پاتایا تایلند و در امتداد جاده سوخومویت (Sukhumvit Road) رانندگی می کنید، بعید است که میموسا را ببینید و جذب آن نشوید! اینجا یک شهرک نیست، یک مجموعه خرید رنگارنگ و هیجان انگیز است که با خلاقیتی که در طراحی و ساخت آن به کار گرفته شده، می توان آن را متفاوت ترین و خاص ترین مجموعه خرید دنیا دانست. اینجا علاوه بر فروشگاه ها و مغازه های خرید  زیاد و متنوع، یک جاذبه فرهنگی نیز هست که می تواند یک روز کامل را از شما بگیرد و شما را در آنجا ماندگار کند!

مرکز خرید میموسا در پاتایا

ویژگی های مرکز خرید میموسا پاتایا

میموسا به سبک "شهر عشق" یعنی پاریس فرانسه ساخته شده است؛ پیاده روها و خیابان های کوچک و راه آب های زیبای این مجموعه به طرز جالبی یادآور شهرهای قدیمی اروپایی است. در اینجا ساختمان های رنگانگ و فانتزی را می بینید که به سبک ساختمان های زمان رنسانس ساخته شد است. بیش از 300 مغازه، جاذبه دیدنی و رستوران وجود دارد. هنرهای نمایشی و رقص تایلندی و عکاسی، از برنامه هایی است که در اینجا می توان دید. در زمان اجرای هنرهای نمایشی، رقص تایلندی اجرا نمی شود. هزینه ورود به این مجموعه برای گردشگران خارجی 600 بات و برای مردم تایلند 150 بات است؛ در مورد بچه های کوتاه تر از 120 سانتیمتر نیازی به ورودی نیست.

متفاوت ترین مرکز خرید تایلند در مرکز خرید میموزآ پاتایا

خرید و سرگرمی

برای خرید کردن از این مجموعه خاص، دست شما برای خرید انواع لباس و پوشاک، جواهر و زینت آلات، صنایع دستی تایلندی، اسباب بازی و انواع سوغاتی باز است، اما مارک های خاصی وجود ندارد. اگر به دنبال خرید برند خاصی هستید می توانید به دیگر مراکز خرید پاتایا مثل سنترال فستیوال پاتایا بیچ و یا رویال گاردن مراجعه کنید.

اگر می خواهید به قسمت سرگرمی های کودکان بروید، به بخش پشتی میموسا مراجعه کنید. در آنجا یک پارک تفریحی به نام Funland Amusement و یک باغ وحش و برای جوان تر ها یک سینما تئاتر شش بُعدی وجود دارد. استفاده از این بخش مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

مرکز خرید میموسا در پاتایا

رستوران ها و کافه ها

به همان اندازه که تنوع زیبایی ها در این مجموعهه بالاست، رستوران هایی با تنوع بالا نیز وجود دارد. یک فود کورت بزرگ که انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند؛ همچنین تعدادی اغذیه فروشی و رستوران نیز موجود است و شما می توانید انواع غذاهای روسی، چینی، ایتالیایی، فرانسوی و تایلندی را با انواع دسرها و اسنک ها انتخاب کنید.

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید میموزآ در پاتایا

ساعت کار و آدرس مرکز خرید میموسا در پاتایا

شما می توانید هر روز از ساعت 10:00 تا 22:00 به این مجموعه که در جنوب شهر پاتایا و در خیابان Sukhumvit واقع شده است مراجعه نمایید.

Address: 28/19 Sukhumvit Road, Na Jomtien.

Phone: +66 (0)3 823 7318

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید