میموزآ متفاوت ترین مرکز خرید دنیا در پاتایا

میموزآ متفاوت ترین مرکز خرید دنیا در پاتایا

هنگامی که در جنوب شهر پاتایا تایلند و در امتداد جاده سوخومویت (Sukhumvit Road) رانندگی می کنید، بعید است که میموزآ را ببینید و جذب آن نشوید! اینجا یک شهرک نیست، یک مرکز خرید رنگارنگ و هیجان انگیز است که با خلاقیتی که در طراحی و ساخت آن به کار گرفته شده، می توان آن را متفاوت ترین و خاص ترین مرکز خرید پاتایا دانست. اینجا علاوه بر بازاری برای خرید و مغازه های زیاد آن، یک جاذبه فرهنگی نیز هست که می تواند یک روز کامل را از شما بگیرد و شما را در آنجا ماندگار کند!

خاص ترین مرکز خرید تایلند در مرز خرید میموزآ در پاتایا

ویژگی های مرکز خرید میموزآ پاتایا

میموزآ به سبک "شهر عشق" یعنی پاریس فرانسه ساخته شده است؛ پیاده روها و خیابان های کوچک و راه آب های زیبای این مجموعه به طرز جالبی یادآور شهرهای قدیمی اروپایی است. در اینجا ساختمان های رنگانگ و فانتزی را می بینید که به سبک ساختمان های زمان رنسانس ساخته شد است. بیش از 300 مغازه، جاذبه دیدنی و رستوران وجود دارد. هنرهای نمایشی و رقص تایلندی و عکاسی از برنامه هایی است که در اینجا می توان دید. در زمان اجرای هنرهای نمایشی، رقص تایلندی اجرا نمی شود. هزینه ورود به این مجموعه برای گردشگران خارجی 600 بات و برای مردم تایلند 150 بات است؛ برای بچه های کوتاه تر از 120 سانتیمتر نیازی به ورودی نیست.

متفاوت ترین مرکز خرید تایلند در مرکز خرید میموزآ پاتایا

خرید و سرگرمی در مرکز خرید میموزآ

برای خرید کردن از این مرکز خرید خاص، ست شما برای خرید انواع لباس و پوشاک، جواهر و زینت آلات، صنایع دستی تایلندی، اسباب بازی و انواع سوغاتی باز است، اما مارک های خاصی وجود ندارد. اگر به دنبال خرید برند خاصی هستید می توایند از دیگر مراکز خرید پاتایا مثل سنترال فستیوال پاتایا بیچ و یا رویال گاردن مراجعه کنید.

اگر می خواهید به قسمت سرگرمی های کودکان بروید، به بخش پشتی میموزآ مراجعه کنید. در آنجا یک پارک تفریحی به نام Funland Amusement، یک باغ وحش و برای جوان تر ها یک سینما تئاتر شش بُعدی وجود دارد. استفاده از این بخش مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

رستوران ها و کافه ها

به همان اندازه که تنوع زیبایی ها در این مرکز خرید بالاست، رستوران هایی با تنوع بالا نیز وجود دارد. یک فود کورت بزرگ وجود دارد که انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند؛ همچنین تعدادی اغذیه فروشی و رستوران نیز موجود است و شما می توانید انواع غذاهای روسی، چینی، ایتالیایی، فرانسوی، تایلندی را با انواع دسرها و اسنک ها انتخاب کنید.

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید میموزآ در پاتایا

ساعت کار و آدرس مرکز خرید میموزآ در پاتایا

شما می توانید هر روز از ساعت 10:00 تا 22:00 به این مجموعه که در جنوب شهر پاتایا واقع شده است مراجعه نمایید.

Address: 28/19 Sukhumvit Road, Na Jomtien.

Phone: +66 (0)3 823 7318

 

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید