جامتین بیچ نایت مارکت بازار ارزان در پاتایا

جامتین بیچ نایت مارکت بازار ارزان در پاتایا

بازارهای خیابانی در تایلند چیز عجیب و غریبی نیست و این مجموعه ها بهترین اماکن برای خرید و پیاده روی های شبانه است. همانند بازارهای خیابانی در پوکت (مثل بازار شب آخر هفته پوکت) در شهر پاتایا نیز چنین مجموعه هایی وجود دارد که علاوه بر مردم بومی، مورد بازدید گردشگران پاتایا نیز قرار می گیرد. «جامتین بیچ نایت مارکت» (Jomtien Beach Night Market) بازار شبانه و ارزان در پاتایا است؛ در این بازار فضایی پر جنب و جوش حاکم بوده و شما می توانید وسایل و مواد غذایی را به قیمت ارزان خریداری کنید.

جامتین بیچ نایت مارکت در پاتایا تایلند

جامتین بیچ نایت مارکت بازار ارازن محلی در پاتایا تایلند

جامتین بیچ نایت مارکت پاتایا بازار شبانه محبوب جوانان تایلند

این بازار شبانه و ارزان پاتایا نسبتاً کوچک است و تنها پنج ردیف آن به فروش مواد غذایی و نوشیدنی ها اختصاص دارد و از آنجا که یک بازار آخر هفته نیست و هر روز باز است، می تواند گزینه خوبی برای تورهای گردشگری پاتایا و  گردشگرانی باشد که نمی توانند فقط آخر هفته ها به بازار مراجعه کنند. موسیقی با صدای بلند و محیطی پر جنب و جوش از ویژگی های این بازار ارزان پاتایا است و با توجه به اینکه یک بازار شبانه ساحلی و نزدیک به  جامتین بیچ است، بیشتر مراجعه کنندگان محلی، افراد جوان هستند و از این رو، این بازار شبانه پاتایا به عنوان یک بازار محبوب برای گردشگران جوان تایلند شناخته می شود.

بازار شبانه جامتین بیچ در پاتایا

چه کالاهایی در بازار شبانه جامتین بیچ به فروش می رسد؟

  • لباس های معمولی ارزان قیمت.
  • محصولات هنری چوبی.
  • یک بازار عالی برای خرید برخی از لباس های ساحلی مانند فلیپ فلاپ و تی شرت های سبک و راحت گردشگری.

در اینجا گهگاه کالاهای تقلبی نیز به فروش می رسد، بنابراین در هنگام خرید دقت کنید. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، غذاهای مختلف و متنوع نیز به فروش می رسد؛ غذاهایی تایلندی، روسی، اروپایی و همچنین غذاهای بین المللی را می توان در اینجا یافت. بشقاب های تایلندی، مانند فاد تایلندی و نودل ها زیاد گران نیستند امّا قیمت غذاهای بین المللی کمی  بالا است.

بازار شبانه جامتین بیچ در پاتایا تایلند

ساعت کار و آدرس

ساعت کار این بازار ارزان پاتایا که در ناحیه Sattahip واقع شده، در تمام روزهای هفته از 5 عصر تا 11 شب است.

Address: Na Chom Thian, Sattahip District, Chon Buri 20150, Thailand.

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید