بازار خرید ارزان در جامتین بیچ نایت مارکت پاتایا

بازار خرید ارزان در جامتین بیچ نایت مارکت پاتایا

بازارهای خیابانی در تایلند چیز عجیب و غریبی نیست و این بازارها بهترین اماکن برای خرید و پیاده روی های شبانه است. همانند بازارهای خیابانی در پوکت (مثل بازار شب آخر هفته پوکت) در شهر پاتایا نیز بازارهای خیابانی وجود دارد که علاوه بر مردم بومی، مورد بازدید گردشگران پاتایا نیز قرار می گیرد. «جامتین بیچ نایت مارکت» (Jomtien Beach Night Market) بازار ارزان در پاتایا است؛ در این بازار فضایی پر جنب و جوش حاکم بوده و شما می توانید وسایل و مواد غذایی را به قیمت ارزان خریداری کنید.

جومتین بیچ نایت مارکت بازار محلی پاتایا در تایلند

جامتین بیچ نایت مارکت بازار محبوب جوانان تایلند

جومتین نایت مارکت یک بازار نسبتا کوچک است که تنها پنج ردیف آن به فروش مواد غذایی و نوشیدنی ها اختصاص دارد. با توجه به اینکه جومتین بیچ نایت مارکت بازار آخر هفته نیست و هر روز باز است، می تواند گزینه خوبی برای تورهای گردشگری پاتایا و یا گردشگرانی باشد که نمی توانند فقط آخر هفته ها به بازار مراجعه کنند.

موسیقی با صدای بلند و محیطی پر جنب و جوش از ویژگی های این بازار ارزان قیمت در پاتایا تایلند است و با توجه به اینکه این بازار یک بازار شبانه ساحلی و نزدیک به ساحل جامتین است، بیشتر مراجعه کنندگان به بازار، افراد جوان هستند و از این رو، جامتین بیچ نایت مارکت به عنوان یک بازار محبوب برای گردشگران جوان تایلند شناخته می شود.

جامتین بیچ نایت مارکت بازار ارازن محلی در پاتایا تایلند

چه کالاهایی که در جامتین بیچ نایت مارکت به فروش می رسد؟

  • لباس های معمولی ارزان قیمت.
  • محصولات هنری چوبی.
  • یک بازار عالی برای خرید برخی از لباس های ساحلی مانند فلیپ فلاپ و تی شرت های سبک و راحت گردشگری.

با توجه به اینکه در اینجا گهگاه کالاهای تقلبی نیز به فروش می رسد، در هنگام خرید دقت کنید. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، در جومتین بیچ نایت مارکت غذاهای متنوعی به فروش می رسد؛ غذاهایی تایلندی، روسی، اروپایی و همچنین غذاهای بین المللی را می توان در اینجا یافت. بشقاب های تایلندی، مانند فاد تایلندی و نودل ها زیاد گران نیستند امّا غذاهای بین المللی کمی گران تر است.

جامتین بیچ نایت مارکت بازار ارزان محلی در پاتایا تایلند

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید