دماغه پرومثپ در پوکت تایلند

دماغه پرومثپ در پوکت تایلند

«دماغه پرومثپ» (Promthep Cape) یکی از مکان های پرطرفدار و شاید شناخته شده ترین جزیره در پوکت تایلند است که در جنوبی ترین نقطۀ این شهر واقع شده و با توجه به موقعیت قرار گیری آن، منظره ای زیبا از دریا را به نمایش گذاشته و زیباترین طلوع و غروب آفتاب را می توانید در آنجا تماشا کرد.  هر شب، اتوبوس هایی از تورهای بزرگ پوکت، اسکوتر ها و اتومبیل های شخصی، مسافران و گردشگران خود را به تماشای غروب خورشید در این منطقه می آورند. دماغه پرومثپ در سمت راست ساحل راوی (Rawai Beach) که ساحلی طویل است قرار دارد. هنگامی که جزر و مد شدید است، آب معمولا تا لبه دیوارها می رسد. به طور کلی، بازدید از دماغه پرومثپ برای دوستداران طبیعت و افرادی که روحیه لطیف دارند، پیشنهاد می شود.

 

جزیره ای در پوکت تایلند

 

فانوس دریایی در دماغه پرومثپ

این منطقه گردشگری تایلند، دارای فانوس دریایی است که می توان از طریق آن شکل های متفاوتی از جزایر فی ((Phi،  Koh Racha Yaiو Koh Racha Noi را در روز روشن دید و البته جزیره های نزدیک تر مانند Koh Kiaow به طور کامل قابل رویت هستند.

خدمات منطقۀ گردشگری دماغه پرومثپ

  • پارکینگ ماشین.
  • یک فروشگاه صنایع دستی.
  • مجموعه ای از غرفه ها برای فروش صدف های دریایی، تنقلات، شال، اسباب بازی، لباس های ساحلی، کیف پول و سوغاتی.
  • رستوران.

 

جزیره پرومثپ در پوکت تایلند

 

رستوران دماغه پرومثپ

رستوران دماغه پرومثپ که در بخش شمال غربی تپه واقع شده، در بیشتر روزهای سال باز است و محل مناسبی برای صرف شام می باشد. نسیم خنکی که از دریای آندامام می آید و همچنین ستاره هایی که به شب های این منطقه زیبایی خاص بخشیده اند، صرف شام در این منطقۀ گردشگری تایلند را دلچسب تر می کند. این رستوران بزرگ در فضای باز، یکی از مکان های پرطرفدار جزیره است.

موقعیت مکانی دماغه پرومثپ

تایلند، پوکت، Rawai
 

Address: Rawai, Mueang Phuket District, Phuket, Thailand

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید