سورین بیچ ساحلی با اقامتگاههای ساحلی لوکس در پوکت

سورین بیچ ساحلی با اقامتگاههای ساحلی لوکس در پوکت

شهر توریستی تایلند، دارای سواحل زیبای متعددی است که از میان آن ها می توان به کارون بیچ، ساحل کاتا، ساحل نای هارن، ساحل کاما، ساحل نای تون، ساحل لائم سینگ و سورین بیچ اشاره کرد. «سورین بیچ» یا «ساحل سورین» (Surin Beach) به دلیل وجود استراحتگاه های لوکس مانند Amanpuri، TwinPalms  و The Surin به عنوان "راسته میلیونرها" (Millionaire's Row) شناخته شده است. این استراحتگا ها بالای تپه های مشرف به دریا قرار دارند. سورین بیچ یک ساحل شهری پر رفت و آمد نیست و بیشتر شبیه روستای ساحلی است که همین امر نیز در محبوبیت آن نقش اساسی داشته است. ماسه های سفید زیبا و دریای فیروزه ای رنگ، بر جذابیت این ساحل به عنوان یکی از اماکن دیدنی پوکت افزوده است و این جا از جمله مقاصد گردشگری پوکت محسوب می شود. تورهای گردشگری تایلند گردشگران خود را برای دیدن از این ساحل زیبا و منحصر به فرد راهنمایی می کنند.

سواحل تایلند، سورین بیچ از سواحل زیبای پوکت

فعالیت ها و سرگرمی های سورین بیچ

ساحل سورین، چشم انداز کم نظیر و زیبایی برای تماشای طلوع و غروب آفتاب دارد. این ساحل از معدود سواحل پوکت است که شما می توانید در آن به فعالیت ورزشی تنیس بپردازید. قدم زدن و پیاده روی در امتداد ساحل و آفتاب گرفتن در ساحل و همچنین استراحت در سایه چترهای ساحلی را می توان در اینجا انجام داد.

سواحل زیبای تایلند، ساحل سورین در پوکت

هتل ها و رستوران ها

خانه، هتل های متعدد و همچنین انواع رستوران ها در اطراف ساحل وجود دارد که گردشگران می توانند جهت اقامت در مجاورت ساحل سورین از آن ها استفاده کنند. هتل های لوکس، اتاق های مجلل داشته و مجهز به تلوزیون هایی هستند که به ماهواره متصل است. اتاق هتل ها رو به فضاهای باز و ساحل هستند و از این رو منظره ای زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورند. رستوران های موجود در این ساحل، انواع غذاهای آسیایی و غربی و همچنین غذاهای دریایی را به مشتریان خود ارائه می دهند؛ در این رستوران ها، کباب نیز سرو می شود.

هتل ها و ویلاهای ساحل سورین در پوکت

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید