سوی داگ فاندیشن پناهگاهی برای حفاظت از سگ و گربه ها در پوکت تایلند

سوی داگ فاندیشن پناهگاهی برای حفاظت از سگ و گربه ها در پوکت تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای توریستی آسیای شرقی محسوب می شود و هر ساله شمار زیادی توریست به این کشور وارد و از جاذبه های گردشگری آن دیدن می کنند. این کشور یکی از کشورهای علاقه مند به محافظت از حیوانات است، به ویژه حیواناتی مانند فیل، میمون، سگ و گربه! پارک حفاظت از فیل ها، تپه میمون و همچنین بنیاد حفاظت از سگ و گربه ها یا «سویی داگ فاندیشن» (Soi Dog Foundation) خود حکایت از این دارد که مردم تایلند اهمیت ویژه ای برای این حیوانات قائل هستند.

 

محل حفاظت از سگ و گربه ها در تایلند

 

صرف نظر از این که آیا مردم تایلند سگ ها را دوست دارند یا نه، تمایل دارند گوشت شان را بخورند یا از خوردن­ شان اجتناب می کنند یا اینکه این حیوانات را با سنگ و کلمات خشن تعقیب می کنند،  نمی توان انکار کرد که به طور کلی تایلند و به ویژه بانکوک، سهمی در محافظت از سگ های سای (یعنی سگ های خیابانی) دارد. در مسافرت به تایلند و یا در تور تایلند، تورهایی به نام سوی داگ فاندیشن وجود دارد؛ این تورها با هدف حمایت و رسیدگی به سگ ها و گربه ها راه اندازی شده است. اشخاصی که در این تورها شرکت می کنند، با توجه به اینکه علاقه زیادی به سگ ها و یا گربه ها دارند، آن ها را نوازش کرده، به این حیوانات محبت می کنند و به آن ها غذا می دهند؛ همچنین می توانند بعد از تور با این حیوانات بازی کنند.

 

مرکز مراقبت از سگ و گربه ها در تایلند

 

روزها و ساعت های بازدید و مراجعه به سوی داگ فاندیشن (Soi Dog Foundation)

روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 صبح، 11:00، 1:30 و 2:30 بعد از ظهر، سوی داگ فاندیشن یک محیط پر سر و صدا است! زیرا در این تایم ها سگ ها و گربه ها مقدار زیادی محبت و مراقبت از جانب مراجعه کنندگان دریافت می کنند.

در روزهای شنبه و یکشنبه نیز پناهگاه سوی داگ فاندیشن به طور کلی در اختیار علاقه مندان و بازدید کنندگان قرار می گیرد.

Address: Soi Ratchadaphisek 36 Yaek 19-4-2, Khwaeng Chan Kasem, Khet Chatuchak, Krung Thep Maha Nakhon 10900, Thailand

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید