کارون بیچ پوکت تایلند، فراتر از یک ساحل

کارون بیچ پوکت تایلند، فراتر از یک ساحل

«کارون بیچ» (Karon Beach) سومین ساحل طویل در جزیرۀ پوکت است و یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می آید و مردم این کشور نیز در تعطیلات به این منطقه می آیند. کارون بیچ در ساحل غربی، بین ساحل پاتونگ در شمال و کاتا بیچ در جنوب واقع شده و به اندازه کافی گسترده است، طوریکه شما هرگز احساس شلوغی نمی کنید. اینجا ترکیب خوبی از طبیعت و ساختمان های بزرگ از جمله رستوران ها، هتل ها و بازار است.

کارون بیچ از جاذبه های توریستی پوکت تایلند

کارون بیچ برای تفریح و خرید

از ساحل خارج شوید و به سمت خیابان کارون بروید، چیزهای زیادی در اینجا وجود دارد؛ از معبد سنتی و زیبای کارون گرفته تا بازار شبانه با لباس های جدید، میوه های تازه و سوغاتی. کارون بیچ دارای سه حوزه اصلی است که هر کدام دارای مشخصات خاص خود هستند: مرکز کارون یک شهر کوچک پر جنب و جوش است که در آن بازدید کنندگان می توانند انتخاب خوبی برای سرگرمی داشته باشند. رستوران، مراکز خرید و تفریحات شبانه و همچنین یک معبد زیبای بودایی.

جاده کارون بیچ برای قدم زدن های شبانه ایده آل است و به چندین استراحتگاه بزرگ و همچنین رستوران ها و مغازه ها (از جمله بازار مشهور کارون) ختم می شود.

سومین منطقه اصلی کارون در اطراف جاده لانگ پی چوان، به سمت انتهای جنوبی ساحل است که میزبان رستوران های عالی و محل تجمع شبانه است.

کارون بیچ از جاذبه های گردشگری پوکت تایلند

اقامت در هتل های ساحل کارون

همه می دانند تایلند از مقاصد گردشگری عالی برای مسافران است. در پوکت، به خصوص در این ساحل، اقامت می تواند ارزان تر از آنچه که تصور می کنید باشد. در ساحل کارون بهترین هتل ها هزینه ای حدودی نصف هزینه هتل های مشابه در اروپا و ایالات متحده آمریکا برای شما در بر خواهد داشت و از این رو، این ساحل یک مقصد مناسب تابستانی برای هر مسافر با هر بودجه ای می باشد. اگر در حال برنامه ریزی یک سفر عاشقانه به تایلند هستید، بسته های ماه عسل پوکت و به ویژه این ساحل را نیز بررسی کنید.

کارون بیچ از اماکن دیدنی پوکت در تایلند

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید