سرف هاوس پوکت - کاتا بیچ باشگاه موج مصنوعی در پوکت

سرف هاوس پوکت - کاتا بیچ باشگاه موج مصنوعی در پوکت

«سرف هاوس پوکت - کاتا بیچ» (Surf House Kata Beach) یک باشگاه خیز آب یا موج مصنوعی است. این مجموعه تفریحی آبی در ساحل کتای پاکبنگ که یکی از سواحل غربی پوکت می باشد واقع شده است. موج های مصنوعی این مجموعه از دو جریان آبی پر فشار به موازات یکدیگر که در یک سطح شیب دار قرار دارد، تشکیل شده است. در سرف هاوس پوکت همه افراد می توانند اصول وایکینگ و کایت بوردینگ (kiteboarding) را آموزش ببینند و توانایی های خود را در کار با این خیزاب مصنوعی محک بزنند. این مجموعه تفریحی – ورزشی می تواند مکانی مفرح برای گذراندن لحظات شاد و به یادماندنی برای شما باشد.

سرف هاوس پوکت کاتابیچ در تایلند

فالو هاوس در سرف هاوس پوکت - کاتا بیچ

فالو هاوس (Flow House) در سرف هاوس پوکت، شامل دو جریان آبی فشار بالا است که با سرعت بسیار زیادی از یک سطح شیب دار عبور می کند. زمانی که شما می خواهید از این سطح شیب دار عبور کنید یا بر روی آن حرکت کنید، ممکن است سُر خورده و سقوط کنید! اما نگران نباشید، زیرا این سقوط ها دردناک نیست. شما می توانید از بالای صفحه یا سطح شیب دار حرکت خود را آغاز کنید، از تخته بدن (body board) استفاده کنید و سعی کنید بر روی آن بایستید. در این صورت مربی شما را با یک طناب نگه می دارد. تیم مربیان این مجموعه تفریحی – ورزشی در راهنمایی و هدایت افراد بسیار ماهر هستند.

سرف هاوس پوکت تایلند

امکانات سرف هاوس پوکت - کاتا بیچ:

  • انواع نوشیدنی ها
  • فضایی بزرگ و وسیع برای گشت و گذار
  • پرسنل ماهر
  • موسیقی های عالی و دلنشین

علاوه بر موارد بالا، در این مجتمع تفریحی رستوران هایی نیز وجود دارد؛ کوکتل ها و غذاهایی که توسط تیم بین المللی آشپزها تهیه و در سرو می شود نیز به همان اندازه جذاب هستند که شما از نشستن در کنار ساحل زیبا لذت می برید!

این مجموعه تفریحی برای دوستداران ورزش و خانواده ها ایده آل است؛ علاقه مندان می توانند از ساعت 12 ظهر تا 12 شب به آنجا مراجعه کنند؛ محدودۀ زمانی استفاده از این مجموعه آبی 3 ساعت است.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید