مالین پلازار بازارخرید در پوکت تایلند

مالین پلازار بازارخرید در پوکت تایلند

«مالین پلازا پاتونگ» (Malin Plaza Patong) یکی از جاهای دیدنی و بازارهای خرید پوکت در تایلند به شمار می آید. شما در این بازار، طیف متنوعی از سوغاتی های رنگارنگ و مختلف را خواهید دید که قیمت های منصفانه ای نیز دارند. این بازار که در انتهای جنوبی ساحل پاتونگ قرار دارد، یک مرکز خرید شلوغ در پوکت است که به ویژه در آخر هفته ها مشتریان زیادی دارد که در اغلب موارد شب ها به خرید می روند.

بازار مالین پلازا، بازارهای پوکت تایلند

از مالین پلازا پاتونگ چه وسایلی خرید کنیم؟

بیشتر مغازه های این مرکز خرید پوکت بازسازی شده است و برخی از آنها دارای روشنایی و چراغ های تجملی و تهویه مطبوع هستند. کیفیت محصولات موجود در اینجا بسیار بهتر از سایر بازارهای این جزیره است؛ محصولات موجود در این بازار شامل تیشرت، شلوارجین، لباس های ساحلی، کیف، چمدان، محصولات آبگرم، لوازم جانبی تلفن همراه و طیف وسیعی انواع سوغاتی های دیگر است. در این بازار پیراهن هایی وجود دارد که طرح های آن نادر است؛ بنابراین اگر قصد دارید پیراهن هایی را خریداری نمایید که کمی متفاوت و خاص باشد، سری به این مرکز خرید پوکت بزنید.

مالین پلازا، بازار خرید در پوکت تایلند

غذا و میوه در مالین پلازا پاتونگ

برای توریست ها و گردشگران شکمو، اینجا جای خوبی برای تهیه و خرید یک وعدۀ غذایی سالم و کامل است. شما می توانید از این بازار کوکتل های ناب و ارزان قیمت و در عین حال با حجم زیاد خریداری نمایید. غذاهای دریایی سرخ شده و مرغ سرخ شده نیز از دیگر غذاهایی است که در این بازار سرو می شود. در این منطقه میوه نیز بسیار محبوب است. اگر به این بازار رفتید، از خرید میوه های گرمسیری مانند انبه، میوه های ستاره ای snake fruit و dragon fruit غافل نشوید.

بازار مالین پلازا، مرکز خرید پوکت تایلند

ساعات کار و آدرس بازار مالین پلازا پاتونگ

گر چه این بازار بعد از ظهر باز می شود، اما به عنوان یک بازار شبانه بسیار جذاب تر و لذت بخش تر است و تا 12 شب فعال است.

Address: PaTong, Kathu District, Phuket 83150, Thailand.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید