یا نویی بیچ ساحل و خلیجی جذاب در پوکت تایلند

یا نویی بیچ ساحل و خلیجی جذاب در پوکت تایلند

«یا نویی بیچ» (Ya Nui Beach) همانند بنگ تاو بیچ و مای کاوو بیچ، یکی از سواحل دیدنی تایلند در شهر پوکت است. یا نویی بیچ ساحل و خلیجی کوچک اما جذاب است که در بین ویند میل ویوو پوینت و دماغه پرومثپ در جنوب جزیره پوکت قرار دارد. این ساحل پنهان، اما در واقع بسیار شناخته شده می باشد و در برخی از روزها واقعا شلوغ است.

یا نویی بیچ از جاذبه های گردشگری پوکت

خدمات موجود در یا نویی بیچ

  • صندلی های ساحلی.
  • یک مرکز غواصی در نزدیک ساحل.
  • قایق های سواری و قایق های ماهیگیری.
  • رستوران های کوچک با سایبان که غذاهای تایلندی با قیمت مناسب ارائه می دهند. همچنین در اینجا خانه های ییلاقی وجود دارد که اجاره داده می شوند.

سرگرمی و فعالیت های رایج در یا نویی بیچ

ماهیگیری و قایق رانی در دریای این ساحل زیبا رواج دارد و از سرگرمی های این منطقه گردشگری محسوب می شود. کودکان نیز می توانند خود را با شن های نرم ساحلی سرگرم کنند و صدف های زیبای ساحل را جمع آوری کنند. استراحت در ساحل، آفتاب گرفتن و همچنین غواصی در ساحل از دیگر سرگرمی های این اینجا محسوب می شود.

اگر قصد اقامت در این ساحل را دارید، می توانید از ویلاهای زیبایی را که در این منطقۀ گردشگری ساخته شده است دیدن کرده و ویلای مورد نظر خود را اجاره کنید.

ویلا در ساحل یا نویی بیچ پوکت

چگونه به یا نویی بیچ برویم

رفتن به این ساحل کوچک بسیار آسان است؛ اگر از كاتا یا پاتوگان حرکت می کنید، مسیر نای هارن بیچ را بگیرید و از آن عبور كنید. علائم و تابلوهای راهنمایی را به سمت ساحل و دماغه پرومثپ و Rawai دنبال کنید. جاده پیچ و خم و انحنای زیادی دارد و بالا و پایین می رود. چشمان خود را به جاده بدوزید تا زیبایی های آن را از دست ندهید. در پایین ترین بخش انحنای جاده، خودروهایی را که در طرف یک پارک قرار گرفته اند و در طرف دیگر یک رستوران در زیر درختان مشاهده خواهید کرد. پارکینگ کوچکی در مقابل ساحل وجود دارد، اما شما می توانید در جاده ای که به سمت راست، عمود بر جاده اصلی است نیز اتومبیل خود را پارک کنید.

Address: Rawai, Mueang Phuket District, Phuket, Thailand Thailand.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید