مای کاوو بیچ ساحلی زیبا در شمال غرب پوکت

مای کاوو بیچ ساحلی زیبا در شمال غرب پوکت

«مای کاوو بیچ» (Mai Khao Beach) همانند ساحل آئوسن، ساحل کاتانویی و ساحل نای هارن از سواحل زیبای پوکت در کشور تایلند به شمار می رود. مای کاوو بیچ می تواند یکی از مقاصد گردشگری تورهای گردشگری تایلند، اعم از تور ارزان یا تور لوکس باشد.

ساحل Mai Khao در بخش شمال غربی پوکت واقع شده است .این ساحل 11 کیلومتری طویل، بخشی از پارک ملی سیرینات است و در واقع از این پارک ساحلی آغاز می شود.  بیشتر بخش های این ساحل طویل همچنان بکر و به صورت طبیعی باقی مانده است و ساحل با سازه های انسانی تخریب نشده است؛ در برخی قسمت ها نیز ویلا، املاک شخصی و اقامتگاه های ساحلی ساخته شده است؛ این اقامتگاه ها دارای سیستم های تهویه مطبوع، حمام لوکس و آشپزخانه، اتاق های شیک با طراحی زیبا، ماشین لباس شویی، اتو، وای فای رایگان، استخر، دستگاه پخش DVD و ... هستند.

سواحل و جاهای دیدنی تایلند

شما می توانید از استخرهای موجود در این اقامتگاه ها استفاده کنید و پس از شنا کردن، در لبه استخر استراحت کرده و از نوشیدن نوشیدنی های مورد علاقه تان لذت ببرید. می توانند از این اقامتگاه ها که دارای محیطی جهت نگهداری از کودکان نیز است، استفاده کنند و به این ترتیب دغدغه ای برای همراه بردن کودکان خود به خارج از اقامتگاه نداشته باشند.

در رابطه با غذا نیز یک منوی بین المللی با غذاهای متنوع و نوشیدنی های مختلف در تمامی روزها ارائه می شود.

شنا در ساحل مای کاوو

اگر می خواهید در دریای ساحل مای کاوو بیچ شنا کنید، به خاطر داشته باشید که نباید بیش از حد از ساحل دور شوید. توجه داشته باشید که شنا کردن از ماه می تا نوامبر در دریای این ساحل خطرناک است.

فاصله ساحل مای کاوو از فرودگاه پوکت

فاصله زمانی ساحل مای کاوو از فرودگاه بین المللی پوکت حدود 30 دقیقه است.

موقعیت ساحل مای کاوو پوکت تایلند

تایلند، پوکت، شمال غرب پوکت.

دسترسی از روی نقشه

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید