نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 255
تاریخ : 1397/01/28

شهر نسبار

شهر نسبار

شهر نسبار بلغارستان ،شهری باستانی در استان بورگاس است.  یکی از اصلی‌ترین تفریحگاه‌های ساحلی در کرانه دریای سیاه بلغارستان است.

این شهر یکی از باستانی‌ترین شهرهای اروپا است، و قدمت آن بیش از 3200 سال است. نسبار تاریخی غنی دارد و در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. شما می‌توانید از موزه‌ّها و کلیساهای بسیاری در شهر نسبار بازدید کنید، به ساحل بروید،و یا در طول اوقات گرم تابستان در شهر باستانی پیاده‌روی شبانه داشته باشید.

خط ساحلی

شهر نسبا یکی از برجسته ترین اماکن گردشگری و دریایی در دریای سیاه است که در منطقه ی محبوب با چندین استخر بزرگ، بزرگترین ساحل ساحل ساحل واقع شده است و بلافاصله به شمال Neseba واقع شده است.

بلغارستان

بلغاستان هنوز کشوری کمتر شناخته شده از دیدگاه توریست‌های غربی است، زیرا این کشور مقدار کمی از همه چیز دارد، و همه این‌ها نیز قیمت‌هایی مقرون به صرفه دارند.

دامنه‌های کوهستانی در بَنسکا و پامپورووواسکی‌بازان را در فصل زمستان جذب می‌کنند و سواحل دریای سیاه نیز انبوه مردم را در ما‌ه‌های تابستان به خود جذب می‌کنند.

صوفیه، پایتخت این کشور، احتمالا زیباترین شهری که شما می‌توانید از آن بازدید کنید . امااگر حومه شهر و مناطق روستایی آن رفته و به سیاحت در خط ساحلی با شکوه آن بپردازید، اسیر دلربایی استثنایی بلغارستان خواهید شد.

بلغارستان به واسطه خط ساحلی آن در کنار دریای سیاه مشهور است، که در امتداد این خط ساحلی طولانی شنی هتل‌ها، روستاهای ماهیگیری سنتی و مکان‌های تاریخی قرار گرفته‌اند. تفریحگاه‌های با شکوهی مانند ساحل آفتابی و شن‌های طلایی مملو از توریست‌ها هستند.

برای گشت وگذار در شهر نسبار بلغارستان در تورهای ارزان بلغارستان جست وجو کنید.