نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 250
تاریخ : 1396/12/23

 

از فعالیت­ های سرشار از آدرنالین مانند کوهنوردی، کایاک­رانی و پاراگلایدرسواری گرفته تا گردشی آرام بین معابد قرون وسطی و کاخ­های پنهان­شده، تجربیات به ­یاد ماندنی سفر به این کشور به ­قدری است که نمی ­توان آن را در یک بار سفر گنجاند. دیدنی ­ترین مکان ­های نپال :

 

 ناگارکوت (Nagarkot)

ناگارکوت برای مسافرانی ایده­ آل است که قصد دارند زیبایی و عظمت رشته کوه­ هیمالیا را بدون فعالیت فیزیکی دشواری تجربه کنند، ناگارکوت به­دلیل منظره­ی رو به کوه­ها و روستای کاتمندو شناخته شده است. این روستا با 4.500 نفر سکنه در ستیغ بلندی در شمال شرقی بهاکتاپور (Bhaktapur) قرار دارد و مشرف بر هشت کوه از رشته کوه هیمالیا است. هتل­های دلپذیر زیاد با انواع قیمت در ناگارکوت وجود دارد که بسیاری از آن­ها در چند قدمی برج دیدبانی ناگارکوت قرار دارند، این برج به عنوان بهترین مکان در نپال برای مشاهده­ ی طلوع آفتاب برفراز هیمالیا شناخته شده است.

 

پارک ملی چیتوان (Chitwan National Park)

 

یکی از بهترین مقاصد جهت مشاهده ­ی حیات وحش در آسیا پارک ملی چیتوان است که در زمین­های پست­تر جنوب نپال قرار دارد و منطقه­ی حفاظت ­شده­ ی مورد نیاز گونه­های کمیاب و در خطر انقراض مانند ببر بنگال و کرگردن هندی را تأمین می­کند. ایجاد فرصت برای نگاهی نزدیک به حیات وحش جذاب این پارک، مانند فیل، پلنگ، گاومیش هندی، کرگردن و خرس تنبل، یکی از مهم­ترین خصوصیات آن است.

گوساینکندا (Gosainkunda):

دریاچه ­ی گوساینکندا یکی از معروف ­ترین مکان­های زیارتی مذهبی نپال است که در ارتفاع 4.360 متری قرار دارد. بهترین راه رسیدن به گوساینکندا از طریق دهونچی (Dhunche)، در 132 کیلومتری شمال شرقی کاتمندو است.

پانوتی (Panauti):

این مکان روستایی پررونق در جاده ­ای است که به دهلی­کهیل (Dhulikhel) می­رسد و معابد دلپذیر، خانه­ های قدیمی جالب، محوطه­ های بسیار زیبا، و معابد چوبی قرن چهارده استوار بر ستون­ ها را در خود جای داده است. هم­چنین، هنگام سفر با اتومبیل از نواحی روستایی دل­ انگیزی گذر می­ کنید.