نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افتتاح نمايشگاه آثار خوشنويسي قرآني در سعدآباد

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/03
نمایشگاه آثار خوشنویسی قرآنی استاد سید مهدی دریاباری در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد افتتاح شد . در این نمایشگاه که سیزدهمین نمایشگاه انفرادی این استاد است ، 31 اثر قرآنی به خط نستعلیق به نمایش گذاشته شده است . استاد دریاباری در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در مصاحبه با خبرنگار ما ، هدف از برپایی این نمایشگاه را توسعه و ترویج علوم قرآنی و کلام وحی بیان کرد . وی با بیان اینکه باید از ظرفیت های موجود حوزه هنر برای گسترش فرهنگ قرآنی استفاده کرد ، افزود : تا چند سال آینده فقط در حوزه علوم ، خطوط و آیات قرآنی قلم خواهد زد . نمایشگاه آثار خوشنویسی قرآنی استاد دریاباری تا 15 دی برپاست و علاقه مندان می توانند هر روز بجز دوشنبه‌ها از ساعت 9 تا 17 از آن دیدن کنند . سید مهدی دریاباری متولد 1346 شمسی و استاد انجمن خوشنویسان ایران است . وی ، آبان پارسال مفتخر به دریافت نشان درجه یک هنری از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور شد .