نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آلیتالیا در آستانه ورشکستگی قرار گرفت

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/10/03
شرکت هواپیمایی آلیتالیای ایتالیا که در طول چهار سال گذشته بیش از 730 میلیون یورو زیان دیده است در شرایط فعلی نیز روزانه ششصد و سی هزار یورو ضرر می‌کند . به گزارش خبرگزاری فرانسه از رم ، اوضاع بحرانی این شرکت که به بخش خصوصی واگذار شده است در شرایطی است که سیلویو برلوسکنی نخست وزیر سابق این کشور با طرح شرکت هواپیمایی فرانسه برای خریداری کامل و تملک آلیتالیا مخالفت کرد . شرکت آلیتالیا که قسمت عمده بدهی‌های آن را دولت ایتالیا خریداری کرد با شرکت هواپیمایی ایر-وان (AirOne) که دومین شرکت هواپیمایی بزرگ این کشور بود ادغام شده است . روزنامه رپوبلیکای ایتالیا گزارش داد آلیتالیا در بین ماه‌های ژوئن تا سپتامبر امسال حدود یکصد و هفتاد و سه میلیون یورو زیان دید که حدود یکصد و پنجاه میلیون یورو بیشتر از زیان این شرکت در مدت مشابه سال قبل است . افزایش قیمت سوخت و بحرانی بدهی کشورهای اروپایی باعث تعمیق مشکلات این شرکت شده است .