نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تاخير در ثبت جهاني دومين ژئوپارک ايران

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/02
به گفته معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس ، ثبت جهانی دومین ژئوپارک ایران به سال دیگر و پس از رفع نقایص پرونده موکول شد . عادل نجف‌زاده به ایسنا گفت : ارزیابان شبکه جهانی ژئوپارک‌ها زیر نظر یونسکو ، ایرادهایی را به ژئوپارک ارس گرفته‌اند که درصدد اصلاح آنها هستیم تا سال دیگر ، شانس ثبت شدن در این شبکه‌ جهانی را به‌ عنوان دومین ژئوپارک ایران و خاورمیانه به‌ دست آوریم . او ادامه داد : ارزیابان یونسکو ایرادهایی را درباره‌ ساخت جاده‌های دسترسی به ژئوسایت‌ها ، طراحی و نصب تابلوهای راهنمایی ، چاپ بروشورهای چند زبانه و تعیین حوزه‌ جغرافیایی و نقشه دقیق محدوده‌های ژئوپارک وارد کرده‌اند که ما در حال رفع آنها هستیم . نجف‌زاده اظهار کرد : جاده‌های دسترسی به ژئوسایت‌ها در حال کامل شدن هستند و طراحی تابلوهای ژئوسایت‌ها تا فروردین‌ ماه 92 کامل می‌شود . همچنین تهیه و چاپ بروشورهای چند زبانه هم در حال انجام است . پیش از این و در سال 87 ژئوپارک قشم از ایران در یونسکو به ثبت رسیده بود و در قاره آسیا کشور چین با داشتن حدود 50 ژئوپارک مقام نخست را دارد . ژئوپارک یا زمین‌گردشگاه ، محدوده‌ای تحت حفاظت است که علاوه بر غنای ژئوفیزیکی ، دارای آثار تاریخی ، فرهنگی و تنوع طبیعت زنده ( اکوسایت‌ها ) باشد و با مدیریت مناسب ، ظرفیتی برای جذب گردشگر محسوب شود .