نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دو تا سه ميليون تومان هزينه سفر به عمره

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/02
معاون حج سازمان حج و زیارت از اعلام هزینه سفره به عمره مفرده 91-92 خبر داد و گفت : پائین ترین هزینه عمره کمتر از 2 میلیون و یکصد هزار تومان و بالاترین سقف هزینه کمتر از 3 میلیون تومان اعلام شده است . غلامرضا رضایی افزود : با توجه به برآورد قیمت‌های هتل ، حمل و نقل و تدارکات که از ارکان اصلی تاثیر گذار بر قیمت عمره است ، پائین ترین هزینه عمره 91-92 کمتر از 2 میلیون و یکصد هزار تومان و بالاترین سقف هزینه عمره 91-92 کمتر از 3 میلیون تومان اعلام شده است . وی گفت : در اصل قیمت هتل‌های استیجاری در عربستان نسبت به سال گذشته تغییری نداشته و هتل‌های اجاره‌ای معادل قیمت سال گذشته و بعضاً کمتر از قیمت سال گذشته اجاره شده‌اند . رضائی به نرخ هواپیما اشاره کرد و گفت : با توجه به افزایش نرخ بلیط هواپیما در ایران و سراسر دنیا عامل دیگر تاثیر گذار در نرخ هزینه عمره بلیط هواپیما و حمل و نقل است . وی افزود : به عنوان مثال اگر در سال گذشته بابت هر تخت در هتل عربستان 200 دلار پرداخت کرده ایم ، 200 دلار را در سال گذشته با نرخ مرجع (1226تومان) محاسبه و هزینه کرده‌ایم و در سال جاری همان تخت را با 200 دلار برمبنای ارز مبادله ای (2600تومان) محاسبه گردیده است . معاون حج سازمان حج و زیارت تصریح کرد : همچنین هزینه بلیط هواپیمائی اگر با مبلغ 470 دلار تهیه می‌شد ، امسال با 20 دلار افزایش تهیه می‌شود . بنابراین با نرخ ارز مبادله‌ای هر دلار 2600 تومان هزینه شده که به طبع افزایش نرخ ارز در افزایش هزینه‌های عمره تاثیر داشته است . وی گفت : نهایتاً پایین ترین نرخ هزینه عمره 2 میلیون و هشتاد هزار تومان و بالاترین نرخ هزینه عمره 2 میلیون و 960 هزار تومان است .