نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ويزاي نيم بها گردشگران ورودي سلامت عملياتي شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/02
مدیر کل آسیای غربی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه ویزای گردشگران سلامت ویژه بیماران کشورهای خارجی به صورت نیم بها عملیاتی شده است ، گفت : مدت زمان ویزاهای نوع "T" بستگی به طول درمان و تشخیص بیمارستان پذیرش کننده در ایران دارد . احمد سبحانی گفت : ایران برای جذب توریست درمانی ویزاهایی از نوع Tرا طراحی کرده که مخصوص بیماران مسافر کشورهای خارجی و ورودی به ایران است . وی گفت : ایران زمانی کشور فرستنده بیمار به کشورهای خارجی بود اما خوشبختانه امروز به موقعیتی رسیدیم که می توانیم بیماران کشورهای دیگر را به ایران برای ارائه خدمات درمانی جذب کنیم . وی بیان کرد : گردشگران سلامت خارجی از طریق تورهایی که برای آنها طراحی شده و یا بیمارستانهایی که وزارت امور خارجه آنها را تایید کرده است برای دریافت خدمات درمانی به ایران می آیند . سبحانی ادامه داد : با دریافت این ویزاها از طرف فضاهای مجازی احتیاجی به رفتن به سفارتخانه ها نیست و گردشگران این ویزا را می توانند در فرودگاهها دریافت کنند . وی ادامه داد : این ویزا از طریق سیستم مجازی ارائه و فعال می شود همچنین 10 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در کشور وجود دارد که این ویزا را دریافت می کنند . این بیمارستانها از ظرفیت پذیرش و کیفیت لازم برای قبول این بیماران خارجی برخوردارند . بیمارستانهای دیگر نیز می توانند در صورتی که کیفیت لازم را برای ارائه این خدمات داشته باشند به این طرح اضافه می شوند . وی گفت : بیمارستانهای پذیرش کننده گردشگران خارجی باید معیارهای وزارت امور خارجه را داشته باشند . سبحانی افزود : مدت زمان ویزاهای گردشگران سلامت (T) بستگی به تشخیص بیمارستان و مدت زمان درمان بیماران دارد .