نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سهميه‌ حج ايران افزايش مي‌يابد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/09/30
رییس سازمان حج و زیارت گفت : طی مذاکرات انجام‌ شده با مسئولان حج کشور عربستان ، مقرر شد در صورت توسعه‌ مسجدالحرام ، سهمیه‌ اختصاص‌ یافته به ایران برای حج تمتع ، در سال‌های آینده افزایش یابد . سید‌احمد موسوی اظهار داشت : طبق اعلام سازمان حج کشور عربستان ، سهمیه‌ حج تمتع کشورهای اسلامی یک به هزار است و هر سال متناسب با جمعیت هر کشور ، این سهمیه تعیین می‌شود . در سال‌های گذشته ، همواره مسئولان بخشی از سهمیه‌ی خالی عربستان را با مذاکره جذب می‌کردند و تعداد حجاج اعزام‌ شده همواره بیش از سهمیه‌ی کشور بود . او ادامه داد : اکنون افراد بسیاری در صف انتظار اعزام به حج تمتع قرار دارند و امید است با افزایش سهمیه‌ اعزامی زائران ایرانی ، بتوان بخشی از این افراد را به سرزمین وحی اعزام کرد . موسوی افزود : زائرانی که امسال به حج تمتع اعزام شدند ، افرادی بودند که تا شهریورماه 1384 ثبت نام کرده بودند . برای سال 1392 نیز متقاضیان بعد از این زمان را اعزام خواهیم کرد .