نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يك ميليون جهانگرد در ايران

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/29
دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی گفت : ایران با توجه به ظرفیت‌های عظیم خود رکورد یک میلیون جهانگرد را در یک سال به خود اختصاص داد . جانکستر در افتتاحیه سومین کنفرانس بین‌المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد طی پیامی اظهار داشت : جهانگردی در عصر حاضر اهمیت ویژه‌ای داشته و سازمان جهانی توریست مسئولیت توسعه گردشگر را به عهده دارد . در این پیام آمده است : کشور ایران با توجه به ظرفیت و قابلیت‌های بالای خود توانستند رشد چشمگیری در حوزه گردشگری داشته باشد و رکورد یک میلیون جهانگرد در یک سال مبین این رشد در حوزه گردشگری و توریست است . این پیام می‌افزاید : پدیده بزرگ جهانگردی امروزه مشاغل بسیاری را ایجاد می‌کند و همچنین درآمد خالص بالایی را بوجود می‌آورد . رشد جهانگردی رشدی 30 درصدی بوده و جهانگردی بین‌المللی نیز تا سال 2030 توسعه شگرف می‌آورد . در این پیام آمده است : ایران یکی از کشور‌هایی است که 27 درصد از گردشگران برای مسافرت به آن مراجعه می‌کنند و می‌توانند متنوع باشند در این حوزه صنعت جهانگردی را نیز در حوزه اقتصادی توسعه می‌دهند . ایران با توجه به ظرفیت خود در بخش پزشکی متخصصان مجرب و مراکز درمانی مجهز می تواند در سومین کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی دستاوردهای کارآمد و قابل اجرایی داشته باشند .