نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يزد ميزبان گردشگران در شب يلدا

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/09/29
اداره‌ کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري يزد و دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري اين استان اقدام به برنامه‌ ريزي براي ميزباني از گردشگران در شب يلدا کرده‌اند . معاون گردشگري اداره‌ کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان يزد اظهار داشت : مراسم‌هاي ويژه شب يلدا با حفظ حرمت ماه محرم برگزار خواهد شد . «هما خورشيدي» با بيان اين‌ که دفاتر خدمات مسافرتي استان برگزاري تورهاي درون‌ استاني ويژه مردم يزد و همچنين جذب گردشگران از ديگر استان‌ها را در دستور کار خود قرار دادند ، افزود : اين ويژه‌ برنامه‌ها در مناطق نمونه گردشگري و هتل‌هاي سنتي استان اجرا مي‌شود . وي خاطر نشان کرد : برگزاري تورهاي گردشگري در اين شب ، فرصتي است تا نه‌ تنها گردشگران داخلي بلکه گردشگران خارجي نيز علاوه بر سفر به شهرهاي تاريخي و ديدن جاذبه‏ هاي گردشگري کشور ، با آداب و رسوم خاص آن‌ها در زمان‏هاي خاص آشنا شوند .