نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حضور ايران در نمايشگاه‏هاي تخصصي شکار و طبيعت‏گردي اسپانيا

به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)-فعال تورهاي شکار و طبيعت‏گردي، از حضور ايران در دو نمايشگاه تخصصي شکار و طبيعت‏گردي اسپانيا خبر داد. «اسرافيل شفيع‏زاده» نمايشگاه‏هاي گردشگري «وناتوريا» و «فيکار» را از مهم‏ترين نمايشگاه‏هاي گردشگري دنيا خواند و اظهار داشت: نمايشگاه‏هاي تخصصي شکار و طبيعت‏گردي از 1 تا 7 ماه مارس (11 تا 17 ) با حضور کشورهاي مختلف در مادريد، پايتخت اسپانيا، برگزار مي‏شوند. وي زمان برگزاري نمايشگاه شکار و طبيعت‏گردي «وناتوريا» را 1 تا 4 مارس(11 تا 14 اسفند) و نمايشگاه شکار و طبيعت‏گردي «فيکار» را 3 تا 7 مارس (13 تا 17 اسفند) امسال عنوان کرد و افزود: بخش خصوصي گردشگري شکار ايران با حضور در اين نمايشگاه‏ها، تنوع طبيعي و حيات وحش کشور را به جهانيان معرفي مي‏کند. اين مدرس دانشگاه با اشاره به حضور کشورهاي مختلف از قاره‏هاي اروپا، آسيا، امريکا و افريقا در اين نمايشگاه‏ها اظهار داشت: گردشگري شکار يکي از انواع گران گردشگري است و کشورهاي مختلف در اين نمايشگاه براي جذب گردشگران بسته ‏هاي مختلف گردشگري شکار، حيات وحش و طبيعت‏گردي خود را ارائه مي‏کنند. وي حضور پادشاه اسپانيا براي افتتاح اين نمايشگاه‏ها را از نشانه‏هاي اهميت آن در اين کشور دانست و گفت: شکارچيان بين‏ المللي تابع قوانيني هستند که کاملا حامي محيط زيست است و اين افراد در رديف دلسوزترين حافظان محيط زيست قرار دارند. منبع خبر: خبرگزاري ميراث آريا (chtn)