نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستين مركز سلامت گردشگري در اصفهان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/29
معاون سرمايه‌ گذاري اداره كل ميراث فرهنگي و گردشگري استان اصفهان از ساخت نخستين مركز سلامت گردشگري در شهر اصفهان خبر داد . "احمدرضا مولايي" در اين باره گفت : اين مركز در زميني به مساحت 9 هزار متر مربع و زير بناي 17 هزار و 45 متر مربع در منطقه‌ي كاوه در شهر اصفهان قرار دارد كه در بخش‌هايي متنوع با كاربري‌هاي مختلف تعيين و تعريف شده است . اين مجموعه در پنج بخش مجزا شامل فضاهاي درماني ، ورزشي ، اقامتي و رفاهي ، تجاري و خدماتي در كنار يكديگر سازمان يافته است . وي اظهار داشت : فضاهاي اين مجموعه‌ي خصوصي به‌ گونه‌اي برنامه‌ريزي و طبقه‌بندي شده‌اند كه بتواند پاسخگوي همه‌ي مجموعه باشد . به گفته‌ي او ، اين پروژه با سرمايه‌ گذاري بخش غير دولتي به ميزان 200 ميليارد دلار و با پيشرفت فيزيكي 30 درصد در حال اجراست و براساس برنامه‌ي زمان‌ بندي‌ شده مرحله‌ي نخست آن در سال 1392 به بهره‌ برداري مي‌رسد .