نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اعتراض به دو نرخي شدن هتلها

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/09/28
عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی تهران دو نرخی شدن تعرفه اتاق هتلها را برای گردشگران داخلی و خارجی اقدامی ضد توسعه صنعت گردشگری دانست و گفت : از طریق مقامات گردشگری در این باره مذاکره می‌کنیم . اکبر غمخوار گفت : این اقدام کار اشتباهی است چرا که در چند سال گذشاته تصمیمات خوبی در این زمینه گرفته شد و نرخ را یکسان کردند ولی دوباره هتلداران خواستار برگشت به طرح قبلی هستند . وی ادامه داد : آنها می گویند که آن زمان صد دلار از هتلدار می گرفتیم و اکنون نیز اگر بخواهیم صد دلار بگیریم برایمان صرف نمی کند . در حالی که باید گفت اگر آن زمان تاثیر نرخ ارز هزار تومان بود اکنون تاثیر نرخ ارز نیز فرق کرده و باز همان تاثیر را طبق نرخ روز دارد . غمخوار بیان کرد : اگر این اتفاق بیفتد همان صنعت گردشگری نصفه نیمه ای که اکنون داریم نیز تعطیل می شود با این حال با مقامات گردشگری در سازمان میراث فرهنگی مذاکره می کنیم . به گفته غمخوار ؛ در هیچ جای دنیا هتلداران از گردشگران خارجی نرخی متفاوت از گردشگران داخلی کشورشان را دریافت نمی کنند .