نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کوهرنگ آماده استقبال از گردشگران زمستاني

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/09/28
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت : با برگزاری ششمین جشنواره شهر برفی ، کوهرنگ میزبان گردشگران زمستانی می‌شود . مژگان ریاحی شنبه شب در نشست هماهنگی برگزاری ششمین شهرآورد برفی در این استان اظهار داشت : در پنج دوره گذشته‌ این جشنواره سعی شد که از داوران نامی برای داوری در خصوص آثار و تندیس‌های برفی ساخته شده استفاده تا مورد قبول شرکت‌ کنندگان واقع شود . وی افزود : باید برای برگزاری جشنواره شهر برفی به نحو مطلوب برای این جشنواره ردیف اعتباری تعیین کنیم که دغدغه‌های موجود برای برگزاری یا عدم برگزاری آن برطرف شود . ریاحی عنوان کرد : ما در سریعترین زمان ممکن دبیرخانه ششمین شهرآورد برفی را راه‌اندازی می‌کنیم و تمامی اقدامات لازم برای برگزاری این جشنواره را به صورت حرفه‌ای انجام خواهیم داد . مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری متذکر شد : قاسم آباد بهترین نقطه و گزینه در شهرستان کوهرنگ برای برگزاری جشنواره شهر برفی است . این مسئول در پایان اذعان داشت : جشنواره شهر برفی برای این استان یک برند محسوب می‌شود و ما باید سعی کنیم این جشنواره را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم .