نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فسيل گياهان 200 ميليون ساله در چين کشف شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/27
دانشمندان چيني موفق به کشف مجموعه گسترده‌اي از فسيل گياهان باستاني در چين شدند که قدمتي در حدود 200 ميليون سال داشتند . اين گياهان در شمال غرب چين و در محدوده شرقي منطقه «باييان» کشف شدند . به گفته سرپرست تيم تحقيق ، زميني که فسيل گياهان در آن کشف شد به دليل انباشت گياهاني که ريشه‌هاي فسيل شده آن‌ها از زمين بيرون زده بود از بين رفته بود علاوه بر آن در اين منطقه ساقه و برگ بيش از 10 نوع گياه خشکي و آبي نيز وجود داشت . وي افزود : مي‌توان با آزمايش و بررسي گياهان کشف شده اطلاعات کاملي از شرايط جغرافيايي ، محيط زيست و دوران پيش از تاريخ اين منطقه به دست آورد . هر چند محققان کاوش‌هاي زيادي را براي به دست آوردن اطلاعات مورد نياز انجام دادند اما انباشت بيش از حد گياهان در اين منطقه تا حدودي مانع از ادامه فعاليت دانشمندان شد .