نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تبديل قديمي‌ترين کليساي جهان به پارک باستان‌ شناسي

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/09/27
کلیسای «مریم مقدس» در شهر «اِردِک» ترکیه که بزرگترین کلیسای باستانی جهان است به زودی تبدیل به یک پارک باستان‌ شناسی می‌شود . این کلیسا که در روستای «زیتین لیادا» شهر اِردِک قرار دارد و در متون باستانی بزرگترین کلیسای جهان معرفی و به زودی به روی گردشگران گشوده خواهد شد از سال 2006 مورد کاوش و مرمت قرار گرفته است . به گفته شهردار اِردِک ، این منطقه که در حدود 200 متر مربع وسعت دارد به زودی تبدیل به موزه خواهد شد و اطراف آن نیز پس از مدتی در پروژه موزه قرار خواهد گرفت . در اطراف این کلیسا تعداد قابل توجهی مقبره به دست آمد . کلیسایی که براساس متون باستانی سقف و کف آن طلا کاری شده و بزرگترین کلیسا جهان در آن دوران به شمار می‌رفته است . باستان‌ شناسان اعلام کردند ، این کلیسا در دهکده‌ای جزیره‌ای قرار داشته است . جزیره‌‌ای که در دوران قدیم منطقه‌ای زیارتی بوده است .