نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغوش باز مشهد الرضا (ع) به روي گردشگران

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/09/27
پایتخت معنوی ایران ، شهر نمونه بین‌المللی زیارتی شد تا گردشگران خارجی بدون نیاز به روادید ، زائر مشهد الرضا (ع) شوند و اقامتگاه‌های دولتی آن برای بهره‌ برداری مردم به بخش خصوصی واگذار شود . تیرماه سال 1389 بود که در پی مصوبه استانی هیئت وزیران در سومین سفر دولت به خراسان رضوی ، نخستین جلسه کار گروه ملی زیارت برگزار شد . کار گروهی که مصوباتش ، حکم مصوبه دولت را دارد . کار گروه ملی زیارت که قرار بود هر 3 ماه یک بار تشکیل شود تا آذرماه 1390 تنها 4 بار برپا شد و قریب 25 مصوبه را به یادگار گذاشت . از جمله مصوبات این 4 جلسه ، توسعه فرودگاه شهید هاشمی نژاد با اعتبار 50 میلیارد ریال احداث اقامتگاه های ارزان قیمت ، اختصاص ردیف خاص بودجه برای زائران از سال 90 ، تامین سالانه ۲ هزار میلیارد ریال و در مجموع ۱۰ هزار میلیارد تومان طی ۵ سال برای موضوع زیارت و ایجاد ردیف بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی به‌ عنوان بودجه زیارت در لایحه بودجه ۹۱ ، اختصاص اعتبار برای باند مورب فرودگاه مشهد از محل درآمدهای فرودگاه‌های کشور ، مکان‌ یابی ایستگاه شماره 2 راه آهن مشهد ، تشکیل معاونت زیارت در استانداری خراسان رضوی ، ارتقای قطار مشهد - تهران به قطار برقی ، تکمیل فاز دوم کمربندی 75 متری جنوبی مشهد ، تعریض ، بازسازی و بهسازی پروژه های مبادی ورودی شهر مشهد ، اختصاص 300 دستگاه اتوبوس برای تقویت ناوگان شهری و مطالعه و اجرای طرح اتوبوس‌های تندرو و ... است . مصوباتی که برخی به مرحله اجرا رسیدند و بعضی در همان مرحله تصویب ، در جا زدند . اما این بار با فاصله یک سال از آخرین جلسه ، 24 آذرماه 1391 ، کار گروه ملی زیارت به ریاست محمود احمدی نژاد ، رئیس جمهور در حریم قدس امام رضا (ع) تشکیل شد . کار گروهی که این بار ، مصوباتش بیشتر جنبه بین المللی داشت . در این نشست با پیشنهاد رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، مشهد به عنوان شهر نمونه بین المللی زیارتی به تصویب رسید و رئیس جمهور درباره برخی مزیت های این مصوبه برای توسعه گردشگری زیارتی شهر مشهد گفت : با اجرایی شدن این مصوبه برای آن دسته از زائران خارجی که به طور مستقیم به شهر مشهد سفر می کنند ، لزوم انجام تشریفات صدور روادید لغو خواهد شد . تشکیل بنیاد ملی زیارت نیز مورد موافقت قرار گرفت و راه اندازی شبکه تلویزیونی زیارت در سطح ملی نیز مصوب شد . تهیه دستور العمل های اجرایی مصوبات جدید بخش عمده مصوبات پنجمین جلسه کار گروه ملی زیارت به معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مربوط می شود که منوچهر جهانیان ، معاون گردشگری کشور در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در رابطه با اجرای این مصوبات گفت : مهم ترین مصوبات این جلسه کار گروه در 3 بخش است که ابتدا معرفی شهر مقدس مشهد به عنوان شهر نمونه بین المللی زیارتی در جهان ، دوم ، تصویب لغو روادید گردشگران ورودی به مشهد و سوم دستور رئیس جمهور برای واگذاری مراکز اقامتی دستگاه های دولتی به بخش خصوصی برای بهره برداری عموم مردم . وی افزود : در معاونت گردشگری با همکاری بخش های مرتبط با مصوبات ، در اسرع وقت ، دستور العمل های اجرایی برای این موضوعات تهیه می شود و به دولت ارائه خواهد شد . مشهد الرضا (ع) که تمام روزهای سال ، میزبان زائران بسیاری از داخل و خارج از کشور است ، مسئولان گردشگری پیش بینی می کنند در سال 1404 پذیرای بیش از 40 میلیون زائر باشد . زائرانی که برای آسایش آنها حتماً نیاز است که تمام مصوبات بایگانی شده را به مرحله اجرا رساند .