نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش 2 اثر از ايران در نمايشگاه حافظه جهاني يونسكو

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/26
سفير و نماينده دائم ايران در يونسكو از نمايش دو اثر ايراني در نمايشگاه حافظه جهاني يونسكو در پاريس خبر داد . به گزارش مهر ، محمد رضا مجيدي ، سفير و نماينده دائم كشورمان در يونسكو گفت :‌ در نمايشگاهي كه به مناسبت بيستمين سالگرد تاسيس برنامه حافظه جهاني در مقر يونسكو در پاريس در حال برگزاري است ، تصاوير دو اثر از كشورمان در معرض ديد عمومي قرار گرفته و معرفي شده‌ است . او افزود : موضوع ثبت ميراث مستند و مكتوب كشورمان در فهرست حافظه جهاني ، به همت كميته ملي حافظه جهاني مستقر در سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران و نمايندگي دائم كشورمان در يونسكو انجام مي‌شود . سفير و نماينده دائم كشورمان در يونسكو ادامه داد : پنج گنج نظامي گنجوي و شاهنامه بايسنقري آثار ارائه شده از كشورمان در اين نمايشگاه است . استفاده دو اثر از ايران در حالي است كه تاكنون 245 اثر در فهرست حافظه جهاني به ثبت رسيده و از اين ميان تنها 45 اثر در اين نمايشگاه مورد استفاده قرار گرفته است . مجيدي گفت : از ايران تا به حال پنج اثر در فهرست حافظه جهاني به ثبت رسيده است كه عبارتند از : شاهنامه بايسنقري ، وقفنامه ربع رشيدي ، اسناد آستان قدس رضوي ، التفهيم ابوريحان بيروني و پنج گنج نظامي گنجوي . برنامه حافظه جهاني يونسكو در سال 1992 با هدف آگاهي‌ بخشي ، ارتقاي حفاظت و دسترسي به ميراث مستند جهان تاسيس شد و تاكنون 245 اثر در اين فهرست به ثبت رسيده است .