نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يك ميليارد گردشگر در سال 2012

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/26
سازمان جهاني گردشگري روز چهارشنبه اعلام كرد شمار گردشگران در جهان در سال 2012 به رغم بحران اقتصادي با افزايش چهار درصدي از مرز يك ميليارد نفر خواهد گذشت . به گزارش خبرگزاري فرانسه ، طالب رفائي دبير كل سازمان جهاني گردشگري اعلام كرد : امسال در حالي كه اوضاع اقتصادي به ويژه در اروپا بسيار پيچيده است ، شمار گردشگران در جهان چهار درصد افزايش يافته است . وي افزود : نياز به سفر سبب شد افراد مشكلات اقتصادي را ناديده بگيرند . دبير كل سازمان جهاني گردشگري خاطر نشان كرد آسيا و آمريكاي لاتين با افزايش بيش از پنج درصد رشد را در اين بخش تجربه كردند در حالي كه اين پيشرفت در اروپا به سه درصد رسيد . آفريقا نيز رشد قابل توجهي را تجربه كرد اما اين رقم بسيار اندك به حساب مي‌آيد . سازمان جهاني گردشگري اعلام كرد جهان در سال 2012 نخستين بار بيش از يك ميليارد مسافر بين‌المللي را تجربه خواهد كرد كه روز پنجشنبه به صورت نمادين با ورود يك ميلياردمين گردشگر گرامي داشته خواهد شد . رفائي تصريح كرد : اين رقم نشان مي‌دهد كه در جهان از هر شش نفر يك تن از مرزها خارج مي‌شود . اگر حدود پنج ميليارد مسافر داخل كشورها را به اين رقم اضافه كنيم به حدود يك سفر براي هر يك از ساكنان زمين مي رسيم . شمار گردشگران بين‌المللي بعد از كاهش 3.8 درصدي در سال 2009 در سال 2010 با افزايش 6.6 درصدي و سال 2011 با افزايش 5 درصدي روبه‌رو شد . به گفته طالب رفائي ، سازمان گردشگري جهاني بر روي افزايش سالانه 3.3 درصدي شمار گردشگران تا سال 2030 خبر داد و اعلام كرد در سال 2013 نيز اين روند حفظ خواهد شد .