نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره فيل در کشور «لائوس» به يکي از جاذبه‌هاي مهم گردشگري براي جلب نظر گردشگران از نقاط مختلف جهان تبديل شده است...

جشنواره فيل در کشور «لائوس» به يکي از جاذبه‌هاي مهم گردشگري براي جلب نظر گردشگران از نقاط مختلف جهان تبديل شده است. اين جشنواره که همه ساله در يکي از استان‌هاي شمال غربي لائوس برپا مي‌شود علاوه بر کشاندن صدها هزار گردشگر داخلي با استقبال گسترده‌اي از گردشگران خارجي نيز مواجه شده است. امسال اين مراسم در روزهاي هفدهم تا نوزدهم ماه فوريه برگزار شد و استقبال پرشور گردشگران از اين جشنواره موجب تقويت زيرساخت‌هاي گردشگري براي ارتقا آن در سال‌هاي آينده شد که از جمله مي‌توان به نوسازي بزرگراه‌هاي منتهي به منطقه برگزاري مراسم اشاره کرد. به گفته رئيس سازمان گردشگري لائوس، اين جاده‌ها در حال نوسازي است و تا پايان سال 2014 براي عبور و مرور خودروها آماده خواهند شد. براساس آمارهاي ارائه شده از هر 100هزار بازديدکننده اين مراسم، هزار نفر گردشگر خارجي بوده‌اند که پيش‌بيني مي‌شود در سال‌هاي آينده به اين تعداد افزوده شود. منبع : آیهو