نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

طرح گرشگري جهان نما در بندرعباس تصويب شد

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/09/25
دبیر کمیته ارتقاء کیفی و منظر شهری گفت : طرح راه ابریشم ( گردشگری جهان نما ) ، واقع در ضلع جنوبی بلوار ساحلی و در محدوده خور گور سوزان به مساحت کل سایت 300 هزار متر مربع است که این طرح بر مبنای دیده شده که هفت بخش از آن ، هفت تمدن برتر جهان را معرفی می‌کند . "افشین بهرامی" در دومین جلسه کمیته ارتقاء کیفی سیما و منظر شهری هرمزگان افزود : سایت طرح بنیاد ملی نخبگان که کاربری آن طبق مصوبه کمیسیون ماده پنج در طرح 90 هکتاری ، اداری است ، در سه طبقه و دو بخش مدیریت و آموزش طراحی شده و در جزئیات آن سعی شده از معماری سنتی بندرعباس ( خانه فاروق و فکری بندر لنگه ) ، الگو گرفته شود که این مساله با رعایت اصلاحات ، مصوب و تایید شد . وی در ادامه ضمن تشرح طرح گردشگری جهان‌ نما گفت‌ : طرح راه ابریشم ( گردشگری جهان‌ نما ) ، واقع در ضلع جنوبی بلوار ساحلی و در محدوده خور گور سوزان به مساحت کل سایت 300 هزار متر مربع و به طول 1500متر و با رعایت 35 متر عقب نشینی از بلوار ساحلی در 11 بخش این طرح بر مبنای دیده شده که هفت بخش از آن ، هفت تمدن برتر جهان را معرفی می‌کند و بخش‌های دیگر مربوط به هتل ، هایپر مارکت و ... است . بهرامی افزود : راه ابریشم یک شبکه تجاری جهانی بوده و تبادلات اقتصادی و فرهنگی را برای مردم امکان‌ پذیر می‌کند ، چرا که نماد راه‌های آبی و زمینی است . لذا طرح برای بازنگری به جلسه دیگری موکول شد . طرح یادمان پرواز 655 ، سومین دستور کار این جلسه ، واقع در جنب تالار شهر جانمایی شده بود . این پروژه در شهریور ماه 1367 به مسابقه گذاشته شد که طرح برگزیده اجرا خواهد شد . هم اکنون طرح مذکور مصوب و به تایید کمیته سیما و منظر شهری استان هرمزگان رسیده است .