نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف غار باروری

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/09/22
دومین غار باروری بلغارستان متعلق به عصر تراقی‌ها در سواحل جنوب شرقی دریای سیاه کشف شد . به گزارش سه نسل به نقل از نوونیت ، این غار که درون عارضه‌ای صخره‌ مانند به نام «سر شیر» کشف شده است و عمقی حدود 5 متر دارد ، از جمله اماکنی است که در آیین اقوام باستان بلغارستان از ویژگی معنوی بی‌مانندی برخوردار بوده است . «نیکولای اوچاروف» ، باستان‌شناس معروف بلغارستان ، گفت : این غار «زهدان» نیز نام دارد و طبق سنت تراقی‌ها نماد باروری زمین بوده است و آن را نشانه‌ای از خلقت سال جدید و حاصلخیزی دوباره می‌دانستند . به گفته وی این غار که با دست ساخته شده است ، از دانش ساکنان این منطقه درباره حرکت خورشید و مدار زمین حکایت دارد . حدود 10 سال پیش نیز غاری با این مشخصات در دهکده‌ای در جنوب منطقه «کاردزالی» بلغارستان کشف شده بود .