نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حضور ایران در نشست سازمان‌ جهانی جهانگردی

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/09/22
معاون گردشگری کشور فردا در نشست سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) در مکزیک حضور می‌یابد . به گزارش سه نسل ، نشست سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) فردا در مکزیک برگزار می‌شود . نشستی که از کشورهای مختلف جهان در آن حضور خواهند یافت و پیرامون مسائل گردشگری به بحث و تبادل نظر می‌پردازند . در حالی از ایران منوچهر جهانیان ، معاون گردشگری کشور در این نشست جهانی حضور می‌‌یابد که 16 وزیر گردشگری و 14 معاون وزیر از سایر کشورها نیز حضور دارند . سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) در زیر مجموعه سازمان ملل از سازمان‌های تصمیم‌ساز در حوزه گردشگری جهان به شمار می‌رود . مقر این سازمان جهانی در مادرید اسپانیا واقع است و 133 کشور جهان مسئولیت توسعه جهانگردی را به این سازمان واگذار کرده‌اند .