نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كمپ كويري شهداد به روي گردشگران باز مي‌شود

تعداد بازدید : 217
تاریخ : 1391/09/20
مدير كل ميراث فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان كرمان در حالي از بازگشايي كمپ كويري شهداد تا پايان آذر امسال خبر داد كه بتازگي در اين منطقه گردشگري به روي گردشگران بسته و اعلام شده بود تا دو ماه آينده امكان بازديد از اين مكان براي گردشگران وجود ندارد. حسين شمس‌الديني در حاشيه بازديد از كمپ كويري شهداد در گفت‌ و گو با فارس با اشاره به آغاز فصل سرما و حضور مجدد گردشگران در اين كمپ اظهار كرد : بايد با اتمام كار ساماندهي كمپ كويري تا پايان آذر امسال حداقل امكانات براي علاقه‌مندان به طبيعت زيبا و منحصر به‌ فرد اين منطقه فراهم شود . وي با بيان اين‌ كه به دليل قرار گرفتن منطقه گرم گندم‌ بريان در كنار كلوت‌ها حضور گردشگران در فصل تابستان سخت است ، افزود : كاهش قابل ملاحظه دما در فصل سرما موجب حضور چشمگير گردشگران در اين ايام مي‌شود . شمس‌الديني توسعه گردشگري داخلي را موجب رونق اقتصادي استان كرمان قلمداد كرد و افزود : ايجاد زيرساخت لازم براي حضور گردشگران در اين خطه از اولويت‌هاي كاري مسئولان گردشگري است . وي با اشاره به علاقه بسيار زياد گردشگران خارجي براي بازديد از كلوت‌هاي شهداد خاطر نشان كرد : بايد با فراهم كردن مكاني مناسب در اين منطقه رسم مهمان‌نوازي ايرانيان به بهترين شكل ممكن نمايش داده شود . اين مسئول با بيان اين‌ كه بايد مديريت كمپ كويري شهداد به بخش خصوصي واگذار شود ، تصريح كرد : در حال حاضر تمام قسمت‌هاي كوير غير از كمپ كويري شهداد قابل استفاده براي گردشگران است و كمپ نيز بزودي مجدد راه‌اندازي مي‌شود . كوير شهداد يكي از عجيب‌ترين مناطق گردشگري جهان است و برخلاف پراكندگي ساير مكان‌هاي گردشگري و جاذبه‌هاي طبيعي و تاريخي در پهنه استان كرمان ، اما در شهداد مجموعه‌اي از بهترين‌ها براي گردشگران گرد هم آمده است . از اين‌ رو هفته گذشته ، خبرگزاري‌ها در گزارشي از آغاز فصل گردشگري در كوير شهداد خبر دادند . دليل انتخاب اين فصل براي گردشگري اين است كه در طول تابستان دماي هوا حتي در شهر شهداد كه در حاشيه كوير لوت قرار گرفته است به 50 درجه بالاي صفر مي‌رود و در گندم بريان اين دما تا بالاي 70 درجه نيز ثبت شده است . اين پديده طبيعي موجب مي‌شود زندگي در اين شهر دچار اختلال شود ، اما در طول پاييز و زمستان با تعديل شدن دماي هوا شرايط براي حضور گردشگران نيز مهيا مي‌شود . در حالي كه اميد‌ها براي رونق گردشگري مناطق كويري زنده شده بود يكباره هفته گذشته ميراث فرهنگي كرمان اعلام كرد تنها كمپ كويري شهداد براي دو ماه در فصل گردشگري جهت ساماندهي تعطيل شده است . البته اين سوال هم براي گردشگران اين مناطق به وجود آمد كه چرا خارج از فصل گردشگري اين مساله روي نداده است و درست در زمان حضور گردشگران و افزايش تقاضا براي كوير نوردي بايد اين كمپ تعطيل شود . محمدمهدي افضلي ، مدير رسانه‌اي ميراث فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان كرمان در آن زمان ساماندهي كپرها ، بهسازي سيستم روشنايي و صوتي كمپ و سرويس‌هاي بهداشتي را دليل اين تعطيلي اعلام كرده بود . وي همچنين نصب سيستم اطفاي حريق ، سيستم جمع‌آوري زباله و كمك‌هاي اوليه را از ديگر اقدامات براي ساماندهي كمپ دانست و از مديران دفاتر خدمات مسافرتي و راهنمايان تورهاي گردشگري استان كرمان خواست تا اطلاع ثانوي از حضور در اين كمپ خودداري كنند .