نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف مجسمه 2000 ساله در ايتاليا

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/09/20
سخنگوي پليس ايتاليا از كشف يك مجسمه منحصر به فرد «ابوالهول» متعلق به تمدن مصر باستان از قاچاقچيان آثار تاريخي در روز پنجشنبه در حومه شهر رم ، پايتخت ايتاليا خبر داد . به گزارش خبرگزاري فرانسه ، قاچاقچيان آثار تاريخي قصد داشتند اين مجسمه گرانيتي 2000 ساله را كه حدود 60 سانتيمتر ارتفاع و 120 سانتيمتر طول دارد و در يك مركز كنترل جاده‌اي كشف شد ، به يك خريدار آثار تاريخي بفروشند . براساس بررسي‌هاي اوليه كارشناسان ، از اين مجسمه كه حدود 2000 سال قبل از مصر به سرزمين‌هاي تمدن روم باستان منتقل شده براي تزئين ويلاهاي رومي استفاده مي‌شده است . كشف اين مجسمه از قاچاقچيان آثار تاريخي در شرايطي صورت مي‌گيرد كه كمتر از دو ماه قبل نيز سخنگوي پليس ايتاليا از كشف يك مجسمه منحصر به فرد متعلق به شهر تاريخي «پمپي» از قاچاقچيان آثار تاريخي خبر داد . اين مجسمه كه به احتمال فراوان بين 25 تا 30 سال گذشته از ويرانه‌هاي پمپي خارج شده ، از سنگ مرمر سفيد ساخته شده و براساس بررسي‌هاي اوليه محققان مجسمه مادر «نرون» ، امپراطور رومي است . در سال 2010 نيز پليس ايتاليا اقدام به نمايش 327 تاريخي از تمدن روم باستان شامل ظرف‌هاي سفالي منقوش ، ابزار آلات برنزي و مجسمه‌هاي مرمرين از خدايان در بناي مشهور كلزيوم شهر رم كرد .