نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازگشايي موزه چارلز ديكنز

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/09/19
خانه پيشين چارلز ديكنز ، نويسنده برجسته بريتانيايي با قدمت 87 سال پس از تعميراتي كه بيش از سه ميليون پوند هزينه برد ، بار ديگر به روي مردم گشوده مي‌شود . به گزارش وست اند اكسترا ، اين نويسنده در خانه بلومزبري در دوره‌اي زندگي مي‌كرد كه در حال خلق اولين رمان‌هاي ماندگارش بود . او در همين خانه رمان «اوليور توئيست» و «نيكولاس نيكلبي» را در فاصله سال‌هاي 1837 تا 1839 خلق كرد . اين ساختمان چهار طبقه در خيابان دوتي واقع است و با صرف هزينه‌اي كه از سوي پروژه لاتاري صرف آن شد ، ميزبان مردم خواهد بود . بازديد كنندگان خانه ـ موزه چارلز ديكنز مي‌توانند در اتاق‌هايي كه به شيوه همان زمان مبلمان شده‌اند ، قدم بزنند و ببينند او در چه فضايي آثارش را مي‌نوشت . اين موزه كه اولين بار 87 سال پيش افتتاح شد ، اكنون از نظر امكانات و فضا دو برابر شده است . فيونا جنكينز ، مدير اين مركز گفت : «اين تنها خانه به جاي مانده از ديكنز در لندن است . او در حالي كه بيست و چند ساله بود و داشت به ستاره دوران خود بدل مي‌شد ، در اين خانه زندگي مي‌كرد» . چارلز ديكنز در سال ۱۸۱۲ به دنيا آمد و امسال برنامه‌هاي متعددي براي بزرگداشت 200 سالگي او برگزار شد . او به عنوان برجسته‌ترين رمان‌نويس انگليسي شناخته مي‌شود و به عقيده جيمز جويس ، نويسنده بزرگ معاصر از شكسپير به اين‌ سو ، ديكنز تاثيرگذارترين نويسنده در زبان انگليسي ‌است . «ديويد كاپرفيلد» ، «آرزوهاي بزرگ» ، «اليور توئيست» و «داستان دو شهر» از ديگر آثار ماندگار اوست .