نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خطر در حريم خانه شهردار سابق تهران

تعداد بازدید : 208
تاریخ : 1391/09/18
كميته پيگيري خانه‌هاي تاريخي گزارش مي‌دهد كه حريم خانه تاريخي پنجمين شهردار تهران با ساخت يك‌ مركز تجاري 13 طبقه شكسته خواهد شد . «بوذرجمهري» پنجمين شهردار تهران است كه با عمر مديريتي 10 سال و يك ماه ، در رتبه اول در بين 58 شهردار تهران از آغاز تا به امروز قرار دارد . او در اواسط سال 1302 زماني كه رضاخان به سمت نخست وزيري رسيد ، به‌ عنوان شهردار تهران منصوب شد و در كارنامه خود اقداماتي در نوين شدن ، نوسازي و آسفالت‌كشي‌هاي شهر تهران داشته و شكل‌گيري خيابان‌هاي علاءالدوله (فردوسي) ، برق (اميركبير) ، باب همايون ، بوذرجمهري (15خرداد) و مراكزي چون آتش‌نشاني ، دارالمجانين و ... ، در دوره مديريتي او رخ داده است و از سويي دروازه‌هاي تهران به عنوان هويت فرهنگي و معماري شهر نيز توسط بوذرجمهري تخريب و خندق‌ها پر شد تا شهر توسعه پيدا كند . خانه پنجمين شهردار تهران از پس گرد و غبار تاريخ به امروز حفظ شده است و در خيابان وليعصر ، خيابان لقمان ، كوچه بوذرجمهري قرار دارد و مملو از خاطرات شخص مديري است كه توسعه شهر تهران به نوعي وامدار اقدامات اوست . براساس آنچه كميته پيگيري خانه‌هاي تاريخي تهران منتشر كرده است شهرداري منطقه 11 بدون استعلام از ميراث فرهنگي و با توجيه نبودن هر گونه بنا و يا حريم اثر تاريخي مجوز ساخت اين مركز تجاري 13 طبقه را صادر كرده است كه اين خود جاي سوال دارد كه آيا مگر خيابان وليعصر سال گذشته در چهارمين همايش ثبت ملي به همت شهرداري تهران و شوراي شهر ثبت نشد ؟ آيا با وجود اين‌ كه خانه بوذرجمهري ثبت نيست ولي مگر نه اين‌ كه بر اساس تبصره بند شش دويست و يكمين مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران (دوره سوم) در رابطه با «تعيين سياست ‌هاي اقتصادي ، جذب مشاركت بخش خصوصي در حفظ و احياي اماكن تاريخي» ، تمام بناهاي ارزشمند ثبت شده و يا نشده فاقد حريم شهر تهران به عمق يك پلاك به عنوان حريم موقت بنا محسوب مي‌شود و نبايد ارتفاع بنا در حال احداث از اثر موجود تجاوز كند ؟ حال با اين وجود چرا شهرداري منطقه 11 از استعلام گرفتن از اداره كل ميراث فرهنگي شانه خالي و اين دليل غير قابل قبول را ارائه كرده است ؟