نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قاليشويان مشهد اردهال ، جهاني شد

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/09/18
مراسم قالیشویان مشهد اردهال در کاشان به فهرست میراث فرهنگی ناملموس یونسکو اضافه شد . کمیته حمایت از میراث فرهنگی ناملموس یونسکو شب گذشته طی جلسه‌ای در پاريس محل اصلی این سازمان ، 16 آئین جدید از کشورهای مختلف از جمله ایران را به فهرست میراث فرهنگی ناملموس بشریت اضافه کرد . مراسم قالیشویان در مشهد اردهال کاشان یکی از آئین‌هایی است که در فهرست جدید سازمان یونسکو به چشم می‌خورد . این مراسم به یادبود «امامزاده سلطان علی» در میان مردم کاشان و فین برگزار می‌شود . براساس داستان‌های قدیمی جسد «سلطان علی» در حالیکه در یک قالی پیچیده‌ شده بود ، برای غسل دادن به رودخانه برده شد . مراسم قالیشویان مشهد اردهال در کاشان در بقعه «سلطان علی» برگزار می‌شود که طی آن یک فرش در ميان ازدحام جمعيت در يک رودخانه مقدس شسته مي‌شود . مردم کاوه براي پاشيدن گلاب بر روي اين فرش شسته‌ شده جمع مي‌شوند و پس از آن فرش به مردم شهر فين تحويل داده مي‌شود و آنها فرش را دوباره در رودخانه جاري مي‌شويند و آن را گلاب‌ ا‌فشاني مي‌کنند .