نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افزايش توريست ها در سوييس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/16
امسال سال خوبي براي صنعت توريسم در سوييس نبود ولي در ماه اکتبر حداقل اقامت هاي شبانه از سوي توريست ها در هتل ها افزايش داشته است . در ماه اكتبر ، دو ميليون و 600 هزار اقامت شبانه در هتل هاي سوييس ثبت شده که در مقايسه با مدت مشابه در سال قبل ، 1.3 درصد افزايش نشان مي دهد . در حاليکه توريست هاي سوييسي در ماه اكتبر با يک ميليون و 300 هزار اقامت شبانه ، 2.5 درصد کاهش در مقايسه با مدت مشابه در سال قبل داشته اند ولي اقامت هاي شبانه از سوي توريست هاي خارحي افزايش داشته است . يعني در ماه اکتبر يک ميليون و 300 هزار اقامت شبانه از سوي توريست هاي خارجي ثبت شده که در مقايسه با مدت مشابه در سال قبل ، 5.5 درصد و يا به عبارت ديگر ، 69 هزار فقره افزايش داشته است . مرتبا نقش چين در زمينه صنعت توريسم در سوييس مهمتر مي شود . تعداد اقامت شبانه از سوي توريست هاي چيني در اين ماه 32 درصد در مقايسه با مدت مشابه در سال قبل افزايش داشته است . با اين وجود باز هم نمي توان از سال خوبي براي صعنت توريسم صحبت کرد زيرا به جز در ماه «مي» و ماه اکتبر در بقيه ماهها اقامت هاي شبانه در هتل هاي سوييس کاهش داشته است . از ماه «مي» تا ماه اکتبر جمعا 19 ميليون و 300 هزار اقامت شبانه از سوي توريست ها در هتل هاي سوييس ثبت شده که در مقايسه با مدت مشابه در سال قبل از آن ، 2.5 درصد کاهش نشان مي دهد . 10 میليون و 800 هزار اقامت هاي شبانه از اين مجموع متعلق به توريست هاي خارجي بوده و مابقي آن متعلق به توريست هاي سوييسي بوده است که در هر دو زمينه کاهش مشاهده مي شود .