نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قدس ، به عنوان اولين اثر در ميراث جهان اسلام ثبت شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/09/15
قدس شريف به عنوان اولين اثر در فهرست ميراث ملموس جهان اسلام در اجلاس كميته‌ ميراث جهان اسلام‌ ثبت شد . آتوسا مومني ، مدير كل دفتر ثبت آثار تاريخي و فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري به ايسنا گفت : در اين اجلاس پنج اثر در فهرست ميراث ملموس جهان اسلام ثبت شد ، ولي به ‌دليل زمان كوتاه اجلاس ، نوبت به كشورهاي ديگر از جمله ايران و ميزبان ، يعني تونس نرسيد . در اين مدت فقط به همين پنج پرونده رسيدگي شد . البته با پرونده سوريه نيز مخالفت كرديم ، زيرا امنيت كافي در اين كشور هنوز وجود ندارد . او در پاسخ به اين پرسش ‌كه اگر نوبت به ايران مي‌رسيد چه پرونده‌اي مطرح مي‌شد ، گفت : پرونده‌ شهر يزد را آماده كرده بوديم كه اگر فرصت فراهم مي‌شد ، آن را ارائه مي‌داديم . با اين حال احتمالا تا شش‌ ماه آينده اجلاس بعدي برگزار مي‌شود و تلاش مي‌كنيم اين اجلاس در ايران برگزار شود . مومني با اشاره به اين‌ كه در تونس پيشنهاد خواهرخواندگي شهر يزد ، موسوم به دارالعباد با شهر قيروان اين كشور مطرح شد ، تاكيد كرد : هر ميراثي كه جزو جهان اسلام باشد ، مي‌تواند در فهرست ميراث جهاني يونسكو نيز ثبت شود . او همچنين افزود : براي فهرست ميراث ناملموس جهان اسلام نيز مناسك حج را پيشنهاد كرده‌ايم كه مورد قبول واقع شده است . به گفته مومني ، اين پرونده از سوي ايران و به نام جهان اسلام آماده خواهد شد .