نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرقت كاشي‌هاي مسجد ايلخاني كاشان

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/09/15
سرپرست اداره ميراث فرهنگي و گردشگري كاشان از به سرقت رفتن كاشي‌هاي زرين‌فام مسجد علي قهرود خبر داد . حسين يزدانمهر اظهار كرد : 18 كاشي از محراب اين مسجد كه با كاشي‌هايي از نوع زرين‌فام تزيين شده است ، توسط افراد ناشناس سرقت شدند . وي با بيان اين‌كه اين سرقت در حالي شب گذشته انجام شد كه متولي و نگهبان محلي مسجد كه از اهالي خود روستا نيز است ، در مسجد حضور داشت ، گفت : متأسفانه نگهبان در زمان سرقت نتوانست مانع اين كار شود . در حال حاضر نيز اداره ميراث فرهنگي و گردشگري كاشان ، نيروي انتظامي و مراجع قضايي محلي در حال پيگيري اين سرقت هستند . او ادامه داد : مرمت و استحكام‌ بخشي كاشي‌هاي مسجد علي قهرود در اواخر سال گذشته و ابتداي امسال با اعتباري حدود 70 ميليون ريال از محل اعتبارات استاني توسط اداره ميراث فرهنگي و گردشگري شهرستان كاشان انجام شد . همچنين اين اداره وظيفه نظارت بر اقدامات انجام‌ شده در اين مسجد تاريخي را بر عهده دارد ، ولي متولي مسجد اداره اوقاف كاشان است . يزدانمهر قدمت اين مسجد را ايلخاني دانست و با بيان اين‌كه اين اثر پنجم آذرماه 1380 در فهرست آثار ملي ثبت شد ، اضافه كرد : تهيه و نصب سيستم امنيتي و دوربين مدار بسته در مسجد كه از ابتدا در طرح اداره ميراث فرهنگي كاشان بود ، به‌ دليل تأمين نشدن اعتبار لازم انجام نشده ، ولي اداره ميراث فرهنگي كاشان همچنان پيگير تأمين اعتبار است .