نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگ‌ترين موزه جهان سال 2015 در مصر راه‌اندازي مي‌شود

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1390/12/11
با گذشت سه سال از آغاز پروژه ساخت بزرگ‌ترين موزه جهان در مجاورت «اهرام ثلاثه» و مجسمه «ابوالهول» در كشور مصر، روز گذشته اعلام شد كه فاز نخست اين موزه در اوت سال 2015 به بهره‌برداري مي‌رسد. به گزارش يورو توربو نيوز، طبق اعلام وزارت آثار تاريخي مصر، بيشتر هزينه ساخت بزرگ‌ترين موزه جهان با وام دولت ژاپن تامين شده و با بهره‌برداري از آن، 15 هزار فرصت شغلي ايجاد خواهد شد. خبر احداث بزرگ‌ترين موزه جهان در مصر براي اولين‌بار در سال 1992 اعلام شد و پروژه ساخت آن نيز در سال 2007 آغاز شد. طبق اعلام مسوولان فرهنگي مصر در زمان آغاز پروژه، قرار بود فاز نخست موزه در سال 2013، فاز دوم در سال 2016 و فاز سوم در سال 2020 به بهره‌برداري برسد، اين درحالي است كه مصريان باستان در هزاران سال قبل با استفاده از ابزارهاي ابتدايي هرم مشهور «جيزه» را در زماني بين 15 تا 20 سال ساختند. براساس طرح ارائه‌شده از مسوولان مصري، بزرگ‌ترين موزه جهان با اختصاص بودجه‌اي بالغ بر 550 ميليون دلار در كنار اهرام ثلاثه مصر راه‌اندازي خواهد شد. مساحت اين موزه به اندازه 11 زمين فوتبال بوده و قرار است صدها هزار اثر تاريخي از تمدن مصر باستان از جمله آثاري كه در سال‌هاي اخير از موزه‌هاي ديگر كشورهاي جهان پس گرفته شده‌اند، در آن به ‌نمايش درآيند. ايسنا