نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آسانسوري در دل ‌آب

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/09/15
به طور معمول آسانسور عبارت است از يك استوانه مكعب يا دايره كه در داخل آن يك آينه نيز نصب شده يا در حالت‌هاي فانتزي‌تر كل سيستم آسانسور در نماي خارجي ساختمان اجرا شده و شما با كمك ديواره‌هاي شيشه‌اي مي‌توانيد از منظره بيرون لذت ببريد . در گوشه و كنار دنيا اما آسانسورهايي عجيب و فانتزي وجود دارند كه غير عادي بودن آنها ، كاركردشان را تحت تاثير قرار داده و خود تبديل به يك جاذبه گردشگري شده‌اند . يكي از اين آسانسورها در شهر برلين آلمان قرار دارد و به «گنبد آبي» مشهور است . گنبد آبي در حقيقت يك آكواريوم بزرگ است كه شما با آسانسور در دل آن حركت مي‌كنيد و به دنياي موجودات آبزي از داخل آن مي‌نگريد . اين آكواريوم 25 متر ارتفاع و 12 متر پهنا داشته و به شكل استوانه‌اي است . كاربري اصلي اين آكواريوم تردد در بين طبقات هتلي به نام «راديسون بلو» در شهر برلين است ولي اين آكواريوم به اندازه‌اي مشهور است كه تقريبا از خود هتل «راديسون ‌بلو» بيشتر شناخته شده است . مسوولان با سليقه هتل با اين ابتكار جالب توانسته اند تعداد زيادي گردشگر و مسافر را به هتل خود جذب كنند و بسياري از مردم تنها با انگيزه ديدن اين آكواريوم زيبا و خوردن يك وعده غذا در رستوران واقع شده در اين آكواريوم ، به آن مراجعه مي‌كنند . اين آكواريوم شگفت‌انگيز سال 2004 افتتاح شده و هزينه ساخت آن چيزي حدود 13 ميليون دلار تخمين زده مي‌شود . طراحي و ساخت اين مجموعه شگفت‌انگيز زمان‌بر و طاقت‌فرسا بود كه اين مهم توسط موسسه مديريت بين‌المللي انجام گرفت البته ذكر اين نكته هم ضروري است كه اين آكواريوم عنوان بزرگ‌ترين آكواريوم استوانه‌اي دنيا را نيز يدك مي‌كشد . آكواريومي كه در آن بيش از يك ميليون ليتر آب قرار داشته كه زيستگاه بيش از هزار و پانصد آبزي مشتمل بر 50 گونه مختلف است . آب پيرامون اين آكواريوم مشابه آب دريا و شور است و ماهي‌هاي ساكن آن نيز از گونه ماهيان دريايي هستند . در طول روز تعداد زيادي از گردشگران خارجي و يا آلماني‌هاي برلين و ساير شهرها ، تنها براي سوار شدن به اين آسانسور و خوردن غذا در رستوراني در دل آكواريوم به اين هتل مراجعه مي‌كنند كه امنيت آنها توسط دو تيم متخصص و حرفه‌اي كه به صورت 24 ساعته مسائل فني آكواريوم را تحت كنترل دارند ، تامين مي‌شود . بسياري از مردم هم كه علاقه‌مند به برگزاري جشن‌ها و مراسم عروسي‌هاي خود در فضاهايي غير عادي و عجيب هستند ، با تعيين وقت قبلي ، مراسم ازدواج يا جشن‌هاي خود را در بزرگ‌ترين آسانسور آبي و آكواريوم استوانه‌اي جهان برگزار مي‌كنند .